Müşteri Hizmetleri

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuzey Kıbrıs Turkcell çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kuzey Kıbrıs Turkcell şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell kısa adıyla KKTCELL, 1999 senesinin Ağustos ayında kurulmuş bir GSM operatörüdür. Turkcell’in 4.dış iştirakı olarak bilinmektedir. Kuzey Kıbrıs’ta bulunan iki GSM operatöründen biri olma özelliğini taşır. KKTCell, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük GSM operatörüdür.

Abonelerine mobil ses ve veri iletişimi veren Kuzey Kıbrıs Turkcell, müşteri odaklı genel satış politikasıyla en güncel ve en kaliteli yeniliklerini aboneleriyle buluşturmaktadır. Abonelerine 2G ve 3G hizmetleri vermektedir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi Numarası

İçinde bulunduğumuz çağda hemen herkes bir akıllı cihaza sahiptir. Sahip olunan bu cihazların işe yaramasındaki en büyük pay kuşkusuz hatlardır. Telefon hattı deyince akla gelen ilk operatör Turkcell olmaktadır. Hemen her şehirde bayisi bulunmakla birlikte Kuzey Kıbrıs’ta da üyelerine hizmet sağlamaktadır. Milyonlarca kullanıcısı bulunan operatör, kendini her geçen gün daha da geliştirmektedir. Gerek bünyesindeki cihazlar, aksesuarlar gerekse mağaza çalışanları ile üyelerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Hemen her mağazanın müşteri hizmetleri bölümü bulunmaktadır. Bu mağazalardaki müşteri hizmetlerinin işleyişleri farklı olabileceği gibi müşterilere yaklaşımı da farklı olabilmektedir. Biz de milyonların kullandığı bir telefon operatörü olarak üyelerimizin daima yanındayız. Onların yüz yüze kalacağı her türlü soruna çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Müşterilerimiz Kuzey Kıbrıs Turkcell çağrı merkezi numarasıyardımıyla bizlere poblemlerinı rahatça dile getirebilirler.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri, bir mağazanın en mühim parçasından biridir. Mağazada satılan, müşteriye sunulandan müşteriye hizmet eden bir bölüm de olmalıdır. Müşteri hizmetleri numarası, markayı tercih eden her müşterinin kullanabileceği, şikayetini veya önerisini dile getirebileceği numaradır. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteri hizmetleri numarasıda operatörü kullanan binlerce müşterinin poblemlerinı dile getirebileceği numaradır. Müşterilerin 533 numaralı çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerine bağlanmaları olabilecekdür. Eğer değişik bir operatörden aramak istiyorsanız da 0392 444 9 533 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri her hususta müşterilere yardımcı olmak için kurulmuş bir bölümdür. Müşteri tatminiyeti, çalışma yaşamımızda benimsediğimiz temel ilkelerin başında gelmektedir. Karşılıklı anlayış ve hoşgörü çerçevesinde üyelerimize hizmet vermek için çaba gösteriyoruz. Müşteri hizmetlerimiz direkt bağlanma şeklinde de hizmet vermektedir. Kuzey Kıbrıs Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve yardım istediğiniz konularda görüşme uygulayabilirsiniz. Bunun için operatörün konuşmalarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Bağlamanız durumunda size en kısa bir sürede yardımcı olunacak ve bu hizmetten tatmin kalacaksınız.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Şikayet Hattı

Kuzey Kıbrıs Turkcell şikayet hattı, bizi tercih eden üyelerimizin şikayetlerini dile getirebileceği bir hattır. Herhangi bir şikayet durumunuzda çağrı merkezimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Bunun bunun yanında www.kktcell.com internet adresimizi de tercih ederek şikayetlerinizi iletebilirsiniz.  Hangi yöntemi kullanırsanız kullanın müşteri temsilcilerimiz şikayetleriniz en kısa bir sürede çözülecektir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 3 haneli çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer operatör ve Türkiye aramaları için bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak, aboneliğiniz ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, kalan kullanım hakkı, bakiye sorgulama, tarife değişikliği, kontör yükleme, fatura sorgulama gibi bir çok işlemi yapabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
533
0392 444 0 533 (Diğer Operatörlerden)
+90 392 600 10 00 (Yurtdışı ve Türkiye’den)

Arama Kelimeleri: kuzey kıbrıs turkcell iletişim bilgileri, kuzey kıbrıs turkcell telefon no, kuzey kıbrıs turkcell irtibat tel, kuzey kıbrıs turkcell canlı destek, kuzey kıbrıs turkcell müşteri temsilcisi, kuzey kıbrıs turkcell şikayet hattı, kuzey kıbrıs turkcell müşteri hizmetleri numarası, kuzey kıbrıs turkcell çağrı merkezi numarası, kuzey kıbrıs turkcell iletişim numarası, kuzey kıbrıs turkcell çağrı merkezi, kuzey kıbrıs turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu