Müşteri Hizmetleri

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mutfaklar beyaz eşyadan çatal kaşık takımlarına kadar bir çok eşyanın bir araya getirildiği, kullanım amacı yemek yapmak vb faaliyetlerin olduğu bir alandır. Yeni evlenen çiftlerin veya mutfak eşyalarını yenilemek isteyenlerin araştırmaya koyuldukleri ürünler içinde Kütahya Porselen aracılığıyla hazırlanıp sunulan yemek takımları da bulunmaktadır. Kütahya Porselen 1970 senesinde temelleri atılmış, tanınan bir firmadır. Değişim ve gelişime verdikleri önem aracılığıyla dünya çapında porselen üretiminde önder konuma gelmeyi başarmışlardır. Yurdumuzda 35 mağazası bulunan firma porselen yemek takımlarının bunun yanında aksesuarlar ile de müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.  Kütahya Porselen ev takımları kategorisinde bulunan başlıklar yemek takımları, kahvaltı takımları, yemek setleri, ikram takımları ve mini setler şeklindedir.

Ev sahipleri zevklerine uygun modelleri satın alarak mutfaklarında şıklığa yer vermektedir. Günlük kullanımın dışında servisleri misafir ağırlarken de güzel bir sunumla kullanmak olabilecekdür. Kütahya Porselen yemek setlerinde farklı desenler bir araya getirilmiştir. Renk olarak da yine yeşil ve kırmızı tonların kullanıldığı alternatifler mevcuttur. Firmanın ürettiği ürünler içinde mutfak gereçleri de bulunmaktadır. Kahvaltı saatlerinin ayrılmaz parçası çaydanlık, yemek yaparken kullanılan tencere grubu ve yiyecekleri hazırlık aşamasında ihtiyaç duyulan elektrikli ev aletleri Kütahya Porselenin ürün yelpazesinde bulunmaktadır. Firma yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da faaliyetlerini sürdürmekte, bir çok ülkede ürünlerini sağlamaktadır. Aynı zamanda üretim işbirliği çerçevesinde zincir mağaza ve marketlerde de ürünler müşterilere ulaştırılmaktadır.

Kütahya Porselen’in müşteri ilişkileri ve genel müdürlük için iletişim numarası ve mail adresleri bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz.

Kütahya Porselen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Pazarlama & İhracat Müşteri İlişkileri Telefon Numarası
Telefon/Faks:
+90 (274) 266 25 11
Adres:
1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 6.CADDE NO:13 43100 KÜTAHYA
E-mail:
musteri@kutahyaporselen.com.tr

Muhasebe & Genel Müdürlük
Telefon:
+90 (274) 225 01 50
Faks:
+90 (274) 225 01 56
Adres:
ESKİŞEHİR YOLU 8.KM 43100 KÜTAHYA
E-mail:
iletisim@kutahyaporselen.com.tr

Arama Kelimeleri: Kütahya Porselen iletişim bilgileri, Kütahya Porselen telefon no, Kütahya Porselen irtibat tel, Kütahya Porselen canlı destek, Kütahya Porselen müşteri temsilcisi, Kütahya Porselen şikayet hattı, Kütahya Porselen tüketici ilişkileri danışma hattı, Kütahya Porselen Genel Müdürlük

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu