Bilgi Arşivi

Kumtel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Kumtel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Kumtel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kumtel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kumtel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Kumtel’de çalışmak isteyenlere müjde! Kumtel iş ilanları, iş başvurusu, Kumtel işçi alımı haberleri makalemizde.

Kumtel, 1972 senesinde kurularak, üretime başlamıştır.  İlk gününden beri büyümesini sürdürmektedir. Günümüzde dev bir firma olarak 5 kıta ve 105 ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Kumtel İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKumtel İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kumtel Güncel İş İlanları

Kurulduğu günden bu yana büyük bir büyüme gösteren Kumtel, gerekli durumlarda iş ilanları vermektedir. 

Bugün birden fazla firma, iş ilanlarını online sistemlerden vermektedir. Bu nedenle her kariyer sitesini takip etmek önerilmektedir. Böylelikle ilanları kaçırmadan, anında başvurmak olabilecekdür. Zira ilanlar belirli tarihlerde verilmektedir. 

Bu durum, takip edilmezse kaçırılmasına neden olacaktır. Kumtel, iş saatleri yönünden iyi seçenekler sağlamaktadır. Sosyal haklara saygılı davranılmaktadır. Çalışanların yol ve yemek gibi sosyal hakları, tatmin edici verilmektedir. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Üretim Mühendisi Kayseri
2 AR-GE Mühendisi Kayseri
3 Saha Satış Temsilcisi Kayseri

Kumtel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kumtel, kendi sitesi üzerinden iş başvurusu almaktadır.  Bunun için ilk kez Kumtel resmi sitesine girmeniz gereklidir. Ardından sitenin en altına gelip, “Kumtel’de Kariyer” başlığı altından “CV Gönder” butonuna tıklamak yeterli gelmektedir.

Açılan ekranda adaylar, istenen alanları doldurup, “gönder” butonuyla bi hayli hızlı biçimde başvuru yapabilmektedir. 

Kariyer siteleri üzerinden başvuru yapmak için önce günce ilan olması gerekmektedir. İlan yayınlandıktan sonra, üye olmanız şartı mevcuttur. Ardından bi hayli hızlıca bir CV doldurup, bunu tercih ederek başvuru yapmanız yeterli gelmektedir.

Kumtel, gelecek tarihlerde herhangi bir kariyer sitesine ilan verebilir. Bunu göz önünde bulundurup, tüm siteleri, her gün kontrol etmek gereklidir.

Kumtel İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Kumtel içinde birden fazla pozisyon mevcuttur. Bunlardan birinde ilan yayına girmesi durumda, adaylar kabul edilip, çalışabilir. Bu pozisyonlar şöyledir;

 1. AR-GE
 2. Üretim
 3. Pazarlama
 4. Dş Ticaret
 5. Satın Alma
 6. Planlama
 7. Kalite
 8. Lojistik
 9. Muhasebe
 10. Finans 
 11. Müşteri Hizmetleri

Online başvurular yapıldıktan sonra, başvurunuz Kumtel’e iletilmektedir. Ardından detaylarınız, başvurduğunuz pozisyonun,

 1. Bilgi
 2. Beceri Düzeyi
 3. Nitelik
 4. Deneyim
 5. Başvuran Beklentileri

Gibi durumlar göz önünde bulundurularak, ön değerlendirme yapılmaktadır. Ardından uygun adaylar ile irtibat kurulup, bilgilendirme yapılmaktadır. Ardından ikinci görüşme için yönlendirme yapılmaktadır. 

Bu nedenle başvuru yaparken, detaylarınız pozisyonla uyumlu olması önerilmektedir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu