Bilgi Arşivi

Kumport İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Kumport İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Kumport İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kumport İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kumport İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Kumport’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Kumport bünyesine dahil olup Kumport iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Kumport işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Kumport’un açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1994 senesinde kurulmuş olan Kumport, İstanbul’un Avrupa yakasında, Boğaz girişine yalnızca 22 mil mesafede ulaşım yönünden uygun bir noktada bulunmaktadır.

Ambarlı Liman Tesisleri içinde faaliyet gösteren Kumport, özellikle son senelerde iş hacmini büyük miktarda attırmış, buna paralel olarak sahip olduğu iş gücünü arttırarak insan kaynağına büyük yatırımlar yapmıştır.

Ülkemizin en büyük ve modern limanlarından bir tanesi olan Kumport, Türkiye’nin dış ticaret hacminin büyük bir bölümünün gerçekleştiği Marmara Bölgesindeki konumu ile gün geçtikçe daha da büyük bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Sadece 4 yılda konteyner elleçleme kapasitesini 400.000 TEU kadar arttıran Kumport, kalifiye insan kaynağı, yenilenmiş makine parkı ve yüksek iş hacmini destekleyen liman otomasyon sistemi ile müşteri tatminiyetini ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Kumport İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKumport İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kumport İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm kariyer fırsatlarını kendi web adresi üzerinden yayımlayan Kumport, hazırladığı sistem aracılığıyla adaylara basit bir şekilde iş ilanlarını arama fırsatı sunuyor.

Yazımızın devamında linkine ulaşabileceğiniz Kumport Kariyer sayfasına giderek,  firma adı altında bulunan tüm güncel iş ilanlarına yalnızca tek bir tıklama ile basit bir şekilde varabilirsiniz.

Kumport İş İlanları

Kumport sahip olduğu kurumsal kimlik ve insan kaynağına verdiği önem ile tüm işe alımlarını kendi web sitesi üzerinden yapmaktadır. Kariyer Fırsatları sayfasına giderek yalnızca tek bir tıklama ile şirket adı altında bulunan onlarca ilanı inceleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Danışma Görevlisi accessibleİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu