Başvurular

Kumluca Belediyesi 6130 TL Maaşla 10 Zabıta Memuru Alımı Başvurusu 2022

Kumluca Belediyesi 6130 TL Maaşla 10 Zabıta Memuru Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Kumluca Belediyesi 6130 TL Maaşla 10 Zabıta Memuru Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Kumluca Belediyesi 6130 TL Maaşla 10 Zabıta Memuru Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kumluca Belediyesi 6130 TL Maaşla 10 Zabıta Memuru Alımı Başvurusu

Kamuya iş ilanları kamu kurumları aracılığıyla yayınlanmaya sürdürmekte. Yerel yönetimler Belediye iş ilanları kapsamı içinde Kumluca Belediyesi zabıta memuru alımı yapacağını ilan etmiştir.

Antalya Kumluca Belediyesi aracılığıyla güncel olarak personel alım ilanı paylaşıldı. Yayınlanan işçi alımı ilanına göre Antalya Büyükşehir Belediyesi KPSS minimum 60 puan ile 10 Zabıta Memuru alınacak.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan zabıta memuru olup zabıta memuru olarak hizmet etmek isteyen adaylara ise hemen hemen aylık gelir olarak 6130 TL maaş verileceği açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylar için zabıta memuru alımları belirli şartları taşıyan adaylar içinden alınacaktır. Zabıta memuru olarak hizmet etmek isteyen adaylar;

Kamusal haklarından mahrum olmaması gerekiyor,

18 yaşını son başvuru tarihi itibari ile tamamlamış olmak gerekmektedir,

5 kişilik kontenjan için herhangi bir ön lisans mezunu olma,

Kalan 5 birinin unvan için herhangi bir lisans mezunu olma,

Kamu personeli seçme sınavından minimum 60 puan almış olma,

Başvuru yapacak erkek adayların minimum 1.67 metre boyunda olma,

Bayan adayların ise minimum 1.60 boyunda olma

Yaş şartı itibari ile en fazla 30 yaşını geçmemiş olma şartı aranmaktadır.

Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar için başvurular boy ve kilo ölçümü yapılması için şahsen yahut posta yolu ile Belediye Başkanlığına istediğimiz belgelerin 14 Şubat 2022 tarihinden bu yana alınmaya başlanacak olup en geç müracaatların 22 Şubat 2022 tarihine kadar yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu