Başvurular

Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 Personel Alımı Başvurusu 4 Haziran 2022

Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 Personel Alımı Başvurusu 4 Haziran 2022, iş başvuruları bölümünde Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 Personel Alımı Başvurusu 4 Haziran ile ilgili bilgi aktaracağız. Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 Personel Alımı Başvurusu 4 Haziran ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 Personel Alımı Başvurusu 4 Haziran

Kültür ve Turizm Bakanlığı 45 işçi alımı başvurularında sona gelindi. Başvurusu 4 Haziran 2021 tarihinde sona eriyor. Başvuru yapacaklar için şartlar ve başvuru şekli sunuldu. Hangi branşlarda alım yapılacağı sunuldu.

Kadro Unvanları

Şoför, Güvenlik Görevlisi, Mimar, Temizlikçi, evrak personeli, harita teknisyeni, Bilgisayar Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Sekreter, Büro Görevlisi memur, arşiv uzmanı, Harita Mühendisi, Tanıtım uzmanı, idari uzman, Mali Hizmetler Uzmanı, Peyzaj mimarı, İnşaat Mühendisi, Mimar, Avukat,  iç denetçi olarak toplam 45 kişi alınıyor.

kulturbakanligi.jpg

Başvuru yapacaklar lise önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.
Her unvanın ayrı öğrenim durumu farklı olduğundan kılavuz içinden incelenmesi gerekiyor.

Memuriyet genel şartlarını taşıması gerekiyor. Arazi, şantiye koşullarında çalışmaya mani durumlarının bulunmaması istenmektedir.

Kültür Turizm Bakanlığı kamu personel adaylarının başvurunun son günü itibariyle 36 yaşından gün alınmamış olması gerekiyor.

KPSS 2019 ve 2020 yılı 70 puan almış olması gerekiyor.

2021 kamu işçi alımı başvuruları dijital ortamda yapılacak.

Bakanlık kamu işçi alımı başvuru işlemleri 4 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda isealimkariyerkapisi.cbiko adresi üzerinden işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu