Başvurular

Kültür Ve Turizm 4640 TL Maaşla Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Kültür Ve Turizm 4640 TL Maaşla Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kültür Ve Turizm 4640 TL Maaşla Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kültür Ve Turizm 4640 TL Maaşla Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kültür Ve Turizm 4640 TL Maaşla Temizlik Ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Bugün yapılan resmi açıklama ile Kültür ve Turizm Bakanlığı adı altındaki kurum ve kuruluşlar bünyesine Temizlik ve Güvenlik Görevlisi kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. Alınacak olan kamu personelleri Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu ile Türk Tarih Kurumu adı altında sürekli olarak işçi olarak çalıştırılacaklar.

Kültür ve Turizm Bakanlığı İŞKUR Üzerinden Başvuru Alacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı aracılığıyla yapılacak bu alım için İŞKUR üzerinden ilana çıkılarak başvurular İŞKUR üzerinden alınacak.

Yapılan açıklama ile Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesine 3 Temizlik Görevlisi, 2 kişi Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek ve personeller Ankara da çalışacaklar.

Türk Tarih Kurumu Personel Alımı

Türk Tarih Kurumu bünyesine alınacak 4 Temizlik Görevlisi sürekli olarak işçi olarak alınacak ve Ankara da çalışacaklar.

Lise Mezunu Güvenlik İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alınıyor

Güvenlik Görevlisi olarak alınacak personellerin minimum lise mezunu olması,
34 yaşını tamamlamamış olması,

Bu işçi alımı başvuru son günü olan 04 Ekim 2021 tarihi itibariyle geçerliliğini koruyan silahsız özel güvenlik kartı sahibi olması şartları bulunmakta.

Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi olarak alınacak personellerin minimum ilkokul mezunu olması şartı aranmaktadır.

Kültür Turizm Bakanlığı Kamu Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Kültür Turizm Bakanlığı kamu işçi alımı başvuru tarihleri başvuru şartlarını taşıyan adaylar için 29 Eylül 2021 tarihi ile 04 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru işlemlerini İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu