Başvurular

KTÜ Farabi Hastanesi 5 Personel Alımı (Lise ve Lisans Başvurusu) 2022

KTÜ Farabi Hastanesi 5 Personel Alımı (Lise ve Lisans Başvurusu) 2022, iş başvuruları bölümünde KTÜ Farabi Hastanesi 5 Personel Alımı (Lise ve Lisans Başvurusu) ile ilgili bilgi aktaracağız. KTÜ Farabi Hastanesi 5 Personel Alımı (Lise ve Lisans Başvurusu) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KTÜ Farabi Hastanesi 5 Personel Alımı (Lise ve Lisans Başvurusu)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Personel Alımı Duyurusu

KTÜ Farabi Hastanesi 5 işçi alımı lise ve lisans mezunu adaylar içinden yapacak. Sınavsız bir biçimde KPSS puanı ile yerleştirme yapılacak. Başvurusu 26 Temmuz 2021 tarihinde ekranlara gelecek olup 9 Ağustos tarihine kadar sürecektir.

Adaylarda Aranan Ortak Şartları Neler?

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişiği bulunmaması istenmiştir. Adaylar mezuniyetine göre; 2020 KPSS Lisans (B) grubu ve 2020 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

Öğrenim Durumları

Lise ve lisans mezunu hemşirelik bölümü mezunu olanların başvurusu alınacak. Hastane sağlık personeli alımı için adaylardan hangi belgeler istenecektir. Hastane personeli alımı branşı hemşire alımı olarak yapılacak.

Başvuruda İstenen Belgeler

Mezuniyet belgesinin e-Devletten alınmış barkodlu bir nüshası (e-Devletten mezuniyet belgelerini temin edemeyenler mevcut mezuniyet belgesinin bir nüshasını ekleyebilirler.). 2020 (Lisans) KPSS ve 2020 (Ortaöğretim) KPSS sonuç belgesinin barkodlu bir nüshası. Nüfus cüzdanı örneği. Son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf (Başvuru işlemleri sırasında bilgisayar ortamında başvuru dilekçesine eklenecektir).

Başvurusu 26 Temmuz 2021 ile 9 Ağustos 2021 tarihleri içinde Üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu