Başvurular

KTÜ En Az Lise Mezun 39 Kamu Personeli Alımı (Büro- Özel Güvenlik) 2022

KTÜ En Az Lise Mezun 39 Kamu Personeli Alımı (Büro- Özel Güvenlik) 2022, iş başvuruları bölümünde KTÜ En Az Lise Mezun 39 Kamu Personeli Alımı (Büro- Özel Güvenlik) ile ilgili bilgi aktaracağız. KTÜ En Az Lise Mezun 39 Kamu Personeli Alımı (Büro- Özel Güvenlik) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KTÜ En Az Lise Mezun 39 Kamu Personeli Alımı (Büro- Özel Güvenlik)

KTÜ olarak da anılan Karadeniz Teknik Üniversitesi aracılığıyla yapılan son ilan açıklaması ile bünyesine 39 kamu personeli alımı yapacak. Alınacak personeller alakalı mevzuat gereği anlaşmali pozisyonlarda çalıştırılacaklar.

KTÜ devlet personeli alımı adaylarının maaşları üniversite merkez ve özel bütçesinden karşılanacak ve personellerin seçiminde yazılı ve sözlü sınavları düzenlenmeden 2020 KPSS P94, 2020 KPSS P93, 2020 KPSS P3 puanlarına göre yapılacak sıralama sonrasında boş kadrolara atama işlemleri yapılacak.

Karadeniz Teknik 2021 Yılı Boş Kadroları

Karadeniz Teknik bünyesine alınacak 39 anlaşmali işçi alımı için açıklanan boş kadrolar şu biçimde;

Güvenlik Görevlisi işçi alımı için 10 kişilik boş kadro açıklanmış ve adaylarda aranan başlıca özellikler minimum lise mezunu olmaları, adaylarının boylarının erkeklerde 170 santim, kadınlarda 160 santim olması ve 15 Aralık 2021 tarihi itibariyle adayların 34 yaşını doldurmamış olması şartları bulunmakta.

Büro Memuru alımı olarak alınacak 6 kamu personeli alımı adaylarından 2 kişi önlisans çağrı merkezi mezunlarından,1 kişi matematik bölümü lisans mezunları içinden, 1 kişi fizik bölümü lisans mezunları içinden, 1 kişi işletme bölüm mezunları içinden, 1 kişi istatistik ve bilgisayar lisans mezunları içinden alınacak.

Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı olarak yapılacak 10 kişi alımı için adayların lise mezunu olmaları, 15 Aralık 2021 tarihi ile 29 yaşını doldurmamış olmaları şartları aranmakta.

Teknisyen kamu personeli alımı olarak 5 kişi alınacak olup 2 kişi lise metal mezunları içinden, 1 kişi lise iklimlendirme mezunları içinden, 1 kişi lise inşaat teknolojisi mezunları içinden,1 kişi metal teknolojisi mezunları içinden alınacak.

Hemşire olarak alınacak 8 işçi alımında 4 kişi lisans, 2 kişi lisans sağlık yüksekokulu mezunu, 2 kişi lise mezunu personel adayları içinden seçilecekler.

KTÜ 2021 Personel Alımı Başvurusu Başladı

KTÜ 2021 yılı işçi alımı için şartları taşıyan personel adaylarının başvurularını 15 Aralık 2021 tarihine kadar üniversite personel dairesi başkanlığı internet adresi olan “online.ktu.edu.tr” adresinden yapmaları gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu