Müşteri Hizmetleri

KrediGO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

KrediGO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde KrediGO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. KrediGO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

KrediGO Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

KrediGo, anında ihtiyaç kredisi için talepte bulunabileceğiniz mobil bir bankacılık uygulamasıdır. KrediGo, QNB Finansbank aracılığıyla hazırlanmış bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza indirip detaylarınızi girebilir; istediğiniz kredi tutarını yazabilir, kredi nakit başvurusunda bulunabilirsiniz.

KrediGo uygulamasını kullanabilmeniz için QNB Finansbank bankasının müşterisi olmanız gibi bir zorunluluk yoktur. Dileyen herkes kredi nakit başvurusunda bulunabilir. QNB Finasbank hesabınız var ise anında paranız hesabınıza geçer, eğer yoksa en yakın QNB Finansbank şubesine giderek paranızı istediğiniz bankanın hesabına aktarabilirsiniz. KrediGo uygulamasının herhangi bir kullanım bedeli bulunmamaktadır.

KrediGo uygulaması ve krediler ile alakalı bilgi almak için QNB Finansbank’ı arayabilirsiniz. QNB Finansbank’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla KrediGo uygulaması ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

KrediGo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 900

Arama Kelimeleri: qnb finansbank kredigo iletişim bilgileri, qnb finansbank kredigo telefon no, qnb finansbank kredigo irtibat tel, qnb finansbank kredigo canlı destek, qnb finansbank kredigo müşteri temsilcisi, qnb finansbank kredigo şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu