Gündem

KREDI DESTEKLI TAKSITLE FORD FOCUS 2023 KAMPANYALARI GÜNCEL

KREDI DESTEKLI TAKSITLE FORD FOCUS 2022 KAMPANYALARI GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde KREDI DESTEKLI TAKSITLE FORD FOCUS 2022 KAMPANYALARI ile ilgili bilgi aktaracağız. KREDI DESTEKLI TAKSITLE FORD FOCUS 2022 KAMPANYALARI ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

KREDI DESTEKLI TAKSITLE FORD FOCUS 2022 KAMPANYALARI

Otomobil sektörünün ileri gelen markalarından birisi olan Ford düşük faizli sıfır araç kredisi sunmaya başladı. Bu bağlamda sedan araçlar içinde son derece önemli bir yere sahip olan Focus modeline özel bir kampanya sunulmaya başlandı.
2022 model Ford Focus fiyat aralığına bakacak olursak 663.600 TL – 813.300 TL içinde değişen farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.  Hem dizel hem de benzinli olarak satışa çıkarılan bu araçta benzinli modellerde 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik vites seçeneği yer alırken dizel motorlarda 8 ileri otomatik vites özelliği mevcuttur.
Donanım ve tasarım anlayışıyla en fazla tutulan sedan araçlardan birisi olan Focus 2022 modelin başlangıç fiyatı 663.600 TL’dir. Bu araç özellikle LPG uyumlu olması yönünden da düşük yakıt tüketimi sağlayan araçlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
Ford 2022 kampanyaları çerçevesinde düşük faizli sunulan kredi seçenekleriyle araç satışı sürdürmektedir. Ford finans aracılığıyla sağlanan kredi desteğiyle kullanabileceğiniz maksimum kredi tutarı 100.000 TL ile sınırlandırılmıştır. 12 ay vadeli 100 bin TL kredi seçeneğinde aylık faiz oranı ise %0,99 olarak belirlenmiştir. 12 aylık vade seçeneğinde aylık ödemeniz de 9.020 TL’dir.
Ford Finans kredisi ile araç almak isteyenler bunun bunun yanında %2.5 faiz oranıyla 48 aya kadar araç bedelinin %70’ine kadar kredi de kullanabilirler. Düşük peşinat tutarlarından yararlanarak Ford Focus sahibi olmak isteyen müşterilerin araç stoklarının az olmasından dolayı önceden bir ön başvuru yapmaları gerekmektedir.
Sıfır araba kampanyaları 2022 senesinde da özellikle Ford markası aracılığıyla en fazla sunulan destekler içinde yer almaya sürdürmektedir. Siz de taksitle sıfır Ford Focus kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatlardan yararlanarak yeni bir araç satın almak için en yakın Ford satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu