Müşteri Hizmetleri

Kral FM Çağrı Merkezi İletişim İstek Hattı WhatsApp Telefon Numarası

Kral FM Çağrı Merkezi İletişim İstek Hattı WhatsApp Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kral FM Çağrı Merkezi İletişim İstek Hattı WhatsApp Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kral FM Çağrı Merkezi İletişim İstek Hattı WhatsApp Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kral FM Çağrı Merkezi İletişim İstek Hattı WhatsApp Telefon Numarası

Kral FM

1993 senesinde kurularak yayın hayatına başlayan Kral FM bir müzik radyosudur. Zamanında Cem Uzan’ın yayın grubunda olan bu radyo kanalı ardından borç sebebiyle TMSF’ye devredilmiştir. Devredildikten sonra satışa sunulan radyo 2005 senesinde Çukurova Holding bünyesine geçmiştir. Daha sonra yeniden TMSF’ye geçen radyo 3 sene boyunca burada kalmış ve 2008 senesinde Doğuş Grubu’na satılmıştır. Bu tarihten ibu yana el değiştirmeyen radyo kanalı farklı zamanlarda skandallar ile anılmaveya devam etmiştir.

Arabesk ve Fantezinin Adresi

Yukarıda da dile getirdiğimiz üzere bu radyo bir müzik kanalıdır. Ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi müzik türlerinde yayın yapmaktadır. Dolayısıyla ne zaman canınız müzik dinlemek isterse o zaman Kral FM’i açarak kesinlikle müzik bulacaksınızdır. Lakin bu saydığımız tarzları beğenmiyorsanız pek de şansınızı zorlamayın deriz. Zira çalan müziklerin türleri bu biçimdedir.

Ayrıca radyoda görev yapan Dj’ler de son derece başarılı olmaları sebebiyle yankı uyandırmaktadır. Bunun bunun yanında şimdiye kadar nam yapmış bir çok Dj’in Kral FM’de çalıştığını aktarabiliriz.

İlaç Gibi Radyo

Birçok radyo sloganlarıyla akıllara kazınmaktadır. İşte Kral FM’de bu radyolar içinde bulunmaktadır. sloganı ise ilaç gibi radyo idi. Özellikle dertli olanların uğrak yeri durumuna gelen Kral FM bundan dolayı de bireylerin duygularını döktükleri bir yer olmuştur. Bu bağlamda özellikle gece yarısından sonra kader mahkumlarının meskeni haline dönüşmektedir.

Programlar

Kral FM bünyesinde müzik programları ile birlikte farklı programlar da yayınlanmaktadır. Lakin ağırlık müzik programlarında olmaktadır. Bu bağlamda müzik programları dışında kısa süreli haber programlarının ve siyaset programlarının yayına girdiğinı ifade edebiliriz.

Müzik dışı konuların dışında kalan programların hemen hepsi müzikle yakında zamandan alakalıdır. Bu bağlamda en iyi şarkıcı, müzik ödülleri, günün şarkıcısı, günün şarkısı, albümler, istek parçalar gibi bir çok program müzik kapsamı içinde takipçilere sunulmaktadır.

Dj’ler

Yukarıda da açıkladığimiz üzere Kral FM Dj’leri ile bi hayli fazla gündem olmaktadır. Hali hazırda da Dj ve programcılar ile dikkatleri çeken Kral FM bünyesindeki programcıların kimler olduğunu da sizlere söylemekte yarar var. Öncelikle şunu ifade edelim ki bu radyoda erkek egemen bir yapı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sizler de istediğiniz kadın yahut erkek programcıyı dinleme şansını yakalayabilirsiniz.

Program yapanlar içinde başlıcalarını sıralayacak olursak: Afrikalı Ali, Ata Demirkaya, Engin Doymuş, Harbi Kız, Kahraman Tazeoğlu, Kezban Yaşamul, Mine Gonca, Sibel Öcal, Serdem Coşkun gibi bir çok ismi sıralayabiliriz.

İnternet Yayını

Kral FM yalnızca radyolardan değil bunun yanı sıra da internet üzerinden de canlı yayın yapmaktadır. Sizler de yayın akışına internet üzerinden bakarak programları yakinen takip edebilirsiniz. Müziğin nabzını tutabileceğiniz bu radyoda birbirinden farklı en güzel ve seçkin müzikleri dinleyebilecek ve bunun yanı sıra da mesajlarınızı paylaşabileceksiniz. Üstelik ülkemizin bir çok noktasında da frekansları çekmektedir.

Kral FM’in Çağrı merkezi telefon numarası, faks numarası ve yazışma adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Kral FM ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Kral FM ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kral FM Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0212 335 00 00

Kral FM Faks Numarası
0212 335 00 88

Kral FM Yazışma Adresi
Ahi Evran Cad. No:4 Maslak-Sarıyer/İstanbul

Arama Kelimeleri: kral fm çağrı merkezi, kral fm telefon numarası, kral fm müşteri hizmetleri, kral fm faks numarası, kral fm yazışma adresi, kral fm whatsapp, kral fm istek hattı, kral fm şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu