Başvurular

KPSS’siz Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personel Alımı 2022

KPSS’siz Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde KPSS’siz Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. KPSS’siz Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KPSS’siz Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Kamu Personel Alımı

Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Kamu Personel Alımı İlanı

Aksaray çalışma ve iş kurumu il müdürlüğü Aksaray öğretmenevi müdürlüğüne minimum 1 yıllık deneyime sahip olmak şartı ile 4 işçi alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

Kamu haklarından mahrum olmamak, En az 1 yıllık tecrübeye sahip olmak,  adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. 
Erkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir. 1 Aşçı alımı için minimum ilkokul mezunu olmak, 2 garson alımı için minimum ortaöğretim mezunu olmak 1 elektrikçi alımı için minimum lise mezunu olmak.

Arşiv sonucu olumlu olmak, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olmak, En az 1 yıl profesyonel olmak belgelendirilerek. Olmak şartlarına sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir. Adayların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Adayların 40 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Başvuru için gereken belgeler;

Kimlik fotokopisi, son 6 ay içinde  çekilmiş 2 tane  vesikalık fotoğraf, Nüfus cüzdanı kayıt örneği, diploma fotokopisi, aile durum bildirimi, askerlik durum belgesi,, sağlık raporu, adli sicil kaydı, kan grubu kartı yahut kan grubu gösterir belge, SGK dökümü, KPSS sonuç belgesi, arşiv sonucu belgesi, belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Gereken belgelere sahip ve şartları taşıyana adaylar başvurularını 2 garson alımı için 00006254235, 1 aşçı alımı için 00006254189 ve elektrikçi alımı içinde 00006254131 İŞKUR  iş numaraları üzerinden yapabileceklerdir. Başvurular 3 Eylül 2021 de başlamış olup 7 Eylül 2021 de bitmiş olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu