Başvurular

KPSS’siz KPSS’li 542 kamu personeli ve memur alımı başvuruları 2022

KPSS’siz KPSS’li 542 kamu personeli ve memur alımı başvuruları 2022, iş başvuruları bölümünde KPSS’siz KPSS’li 542 kamu personeli ve memur alımı başvuruları ile ilgili bilgi aktaracağız. KPSS’siz KPSS’li 542 kamu personeli ve memur alımı başvuruları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KPSS’siz KPSS’li 542 kamu personeli ve memur alımı başvuruları

KPSS’siz ile KPSS’li 542 kamu personeli alımı ve memur alımı ilanlarına başvurular sürdürmekte. Kamu kurumlar kendi bünyelerinde başvuru kabul etmeye sürdürmekte. KPSS puanları ve KPSS şartsız başvuru kabul edecek kamu kurum listelerini bir araya getirdik.

İlköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir. Her kurumun kendi özel şartları ve öğrenim durumu istekleri yer alıyor.

Aşağıda verilen kurumlar için tüm detaylara en altta haber şeklinde sunulmuştur. Haber içerisine girerek kılavuzlara varabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 23 kamu personeli alımı yapılıyor. Tercüman ve mütercim ünvanlarında alımlar yapılmaktadır. 3 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı kadrolu 100 itfaiye eri alımı gerçekleştiriyor. Lise ve önlisans adayları bu ilana KPSS 60 puan ile başvuru yapabilecek.

Türkiye Ulusal Ajansı Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı anlaşmali 80 kamu personeli alımı yapıyor. Alım büro görevlisi, sekreter, avukat ve uzman yardımcısı alımı branşlarında yapılacak. Başvurusu 26 Nisan ile 17 Mayıs 2021 tarihleri içinde yapılacak.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 10 memur alımı ilanına çıkarak başvuruları kabul etmeye başlamıştır. Adaylar 3 Mayıs 2021 kadar başvuru yapacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 71 işçi alımı yapılıyor. Bu alıma başvuru yapacaklar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olabilecek. Başvurusu 45 üst yaş sınırı ile 29 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar alınacak. KPSS şartı aranmıyor.

İŞKUR kendi adı altında danışman alımı yapıyor. 9 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar adaylar başvuru yapabilecek. Alım proje kapsamı içinde yapılacak.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 43 hemşire ve sağlık personeli alımı yapılıyor. En az lise mezunu adaylar 3 Mayıs 2021 tarihine kadar yapabilecek.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi 12 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. TÜBİTAK alımı başvuruları 12 Mayıs 2021 tarihine kadar alınacak. Lisans mezunu olanlar başvuru yapabiliyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 120 memur alımı yapıyor. Alım meslek elemanı ve uzman yardımcısı unvanlarında olacak. Başvurusu 30 Nisan bitimine kadar sürdürmekte.

TÜBİTAK 77 memur alımı yapıyor. Başvurusu devam eden ilanda ünvanlara göre özel sertifikalar istenmektedir. Başvuru 26 Nisan 2021 tarihinde sona erecek.

TÜM İLANLARA ULAŞMAK İÇİN ALTTA BULUNAN ÜCRETSİZ CEP UYGULAMAMIZI İNDİRMENİZ YETERLİ OLACAK.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu