Başvurular

KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı Başvurusu 22-24 Eylül 2022

KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı Başvurusu 22-24 Eylül 2022, iş başvuruları bölümünde KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı Başvurusu 22-24 Eylül ile ilgili bilgi aktaracağız. KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı Başvurusu 22-24 Eylül ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı Başvurusu 22-24 Eylül

Kamuya yeni personel alımları İŞKUR üzerinden Belediyelere bağlı ve iktisadi olarak çalışan kurumlara yapılmaya sürdürmekte. Yayınlanan en son kurum dışı kamu alımı KPSS’siz eğitmen ve öğretmen alımı için yapıldı.

Manisa Belediyesi aracılığıyla yapılan kurum dışı işçi alımı ilanı ile BESOT A.Ş adı altında çalıştırılmak üzere 2 Kreş Öğretmeni eğitmen olarak alımı yapılacak. Alınacak öğretmenler daimi olarak çalıştırılacak ve Belediye aracılığıyla deneyim şartı aranılmamaktadır.

Manisa Belediyesi Eğitmen işçi alımında alınacak personellerin çalışma adresi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığında sürekli olarak olarak ve çalışma saatleri ise idare aracılığıyla belirlenecek.

En Az Önlisans Mezunları Başvurabilecek

Manisa Belediyesi aracılığıyla yapılan açıklama ile başvuru yapacak adayların;
Sabıka kaydının olmaması,

Adayların minimum önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Adaylardan başvuru sırasında belge istenilmemektedir.

Belediye Personel Alımı Başvuru

Şartları taşıyan bireyler Belediye işçi alımı başvurularını 22 Eylül 2021 tarihi ile 24 Eylül 2021 tarihleri içinde cv.manisa.bel.tr internet adresine özgeçmiş göndermeleri şeklinde yapabilecekler.

Belirtilen internet adresine başvuru yapılmasından sonra şartları sağladığı değerlendirilen adaylara ardından mülakat yer ve tarihi bildirilecek.

Açıklama içeriğine göre bu ilan ile alakalı olarak İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ile irtibat kurulabilir.

Başvuru kılavuzu

manisa-belediyesi-personel-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu