Başvurular

KPSS’li KPSS’siz 2041 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 2022

KPSS’li KPSS’siz 2041 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde KPSS’li KPSS’siz 2041 Kamu Personeli Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. KPSS’li KPSS’siz 2041 Kamu Personeli Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KPSS’li KPSS’siz 2041 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Ticaret Bakanlığı, Göç İdaresi, Eti Maden, Ankara Büyükşehir ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2041 kamu personeli alımı ilanlarının verilmesi ile birden fazla aday gerekli olan şartlar ve pozisyonlar ile ilgili detaylı bilgi sahip olabilmeleri için açıklama yapıldı.

Eti Maden İşletmeleri, Ticaret Bakanlığı ve Harran Üniversitesi gibi pek şok farklı branşta ve kontenjanlarda tam anlamıyla 2 bin 41 işçi alımı için başvurular beklenmektedir. 6 kamu kurumun yeni işçi, memur ve personel alımları için gerekli olan şartlar bulunmaktadır.

İşçi, Personel ve Memur Kontenjanları

278 kişi İstanbul Büyükşehir Belediyesi,

250 kişi Ankara Büyükşehir Belediyesi,

1309 kişi Göç idaresi Genel Müdürlüğü,

67 kişi Eti Maden İşletmeleri,

60 kişi Ticaret Bakanlığı,

17 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi anlaşmali personel alım ilanı için başvuruların başladığını ilan etti.

6 kurum 2 bin 54 işçi, personel ve memur alımlarının yapılacağı iş başvuru ilanı ile birden fazla aday gerekli şartları tamamlaması durumunda başvuru yapmaları olabilecek olmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

İBB 278 kadrolu yeni devlet memuru alımları için ilan verildi ve başvuru için ikamet şartı bulunmamaktadır. Türkiye genelinde yapılacak olan değerlendirme KPSS sınavı üstünlüğüne göre yapılacaktır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Türkiye genelinde yapılacak olan Ankara Büyükşehir Belediyesi 250 zabıt memur alımı başvuruları 30 Haziran tarihine kadar yapılması olabilecek olmaktadır.

Eti Maden İşletmeleri Kamu Personeli Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü aracılığıyla Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü ile Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 67 sürekli olarak işçi alımı başvuruları 21 Haziran saygınlığı ile başlamaktadır.

Ticaret Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

Ticaret Bakanlığı adı altında çalıştırmak için 60 kamu personeli alımları kadrolu statüde Genel İdari Hizmetler “GİH” sınıfı 8 ve 9. derece kadrolar için olacaktır.

Bu ilanların tüm detayları sitemiz içinde bulunan arama yerine kurum ismi yazılarak ulaşılabilir. Her ilanın ayrı özelliği ve başvuru son tarihleri yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu