Başvurular

KPSS siz Belediye personel alımı iş ilanı 2022

KPSS siz Belediye işçi alımı iş ilanı 2022, iş başvuruları bölümünde KPSS siz Belediye işçi alımı iş ilanı ile ilgili bilgi aktaracağız. KPSS siz Belediye işçi alımı iş ilanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KPSS siz Belediye işçi alımı iş ilanı

İŞKUR kamu iş ilanları ile KPSS siz personel alım iş ilanları yayınlanmaya sürdürmekte. İŞKUR Giresun il müdürlüğü aracılığıyla 00005997487 ve 00005997577 İŞKUR iş ilan no ile Tirebolu Belediyesi adı altında çalıştırılacak 8 kişi KPSS’siz olarak alınacak.

Giresun iş ilanı ile alınacak kamu personelleri Tirebolu Belediyesinde daimi ve tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar. Belediye bünyesine 4 kişi ısıtma ve sıhhi tesisatçı, 4 kişi arıtma tesisi işletme operatörü ünvanıyla alınıp çalıştırılacaklar.

00005997577 İŞKUR Giresun il müdürlüğü ilanı ile 4 ısıtma ve sıhhi tesisatçı işçi alımında;

Adayların Türk vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlamış olması, Kamusa haklardan mahrumiyeti bulunmaması, güneş enerjisi sistemlerinde arıza analiz metotları ve arıza giderme eğitim hayatına katılmış olması, enerji sisteminde ölçme kontrol eğitimini almış olmak, güneş pillerinde üretilen doğru akım devre çözümleri ve bağlantıları eğitimi almış olması, MEB halk eğitim ve üniversite eğitim kurslarında iş organizasyonu meslek etiği eğitimi, kriz yönetimi eğitimi belgesine sahip olması, Tirebolu ilçesi ikametli olmaları, askerlik ile ilişki olmaması şartları bulunmaktadır.

00005997487 İŞKUR Giresun il müdürlüğü iş ilanı ile 4 kişi arıtma tesisi işletme operatörü kamu işçi alımında;

Başvuracak bireylerin yukarıdaki ilandan farklı olarak adayların su güç pompa sistemleri kalibrasyon eğitimi olması, ölçüm aletleri kalibrasyon eğitimi olması, arıtma tesislerindeki risklere karşı korunma iş güvenliği eğitimi almış olması şartları bulunmaktadır.

Her iki işçi alımında işçi atamaları güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması neticelendiktan sonra atama işlemi yapılacak.

Başvurular 23 Nisan tarihinde bitiyor

İŞKUR ile yapılan belediye işçi alımına başvurular 23 Nisan 2021 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan linki üzerinden ve alo 170 hattı üzerinden yapılacak.

Başvurular sonrasında 03 Mayıs 2021 tarihinde noter huzurunda kura çekimi yapılacak. Başvuran adaylar kura tarihinden önce şartlarda geçen belgeleri belediyeye getirmek zorundalar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu