Başvurular

KPSS atama ile 8 kamu personeli alımı başvuruları Nisan ayı 2022

KPSS atama ile 8 kamu personeli alımı başvuruları Nisan ayı 2022, iş başvuruları bölümünde KPSS atama ile 8 kamu personeli alımı başvuruları Nisan ayı ile ilgili bilgi aktaracağız. KPSS atama ile 8 kamu personeli alımı başvuruları Nisan ayı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KPSS atama ile 8 kamu personeli alımı başvuruları Nisan ayı

Yerel yönetimler yeni kamu personeli alım ilanları ile 8 memur alınacak. Alınacak memurlardan 4 kişi itfaiyeci, 4 kişi zabıta olarak kadrolu alınacak ve Türkiye genelinden şartları taşıyan herkes başvuru yapabilecek.

Safranbolu Belediyesi bünyesine alınacak itfaiye personellerden 3 kişi önlisans itfaiyecilik ve yangın güvenliği, sivil savunma bölüm mezun olan, erkek ve P93 puanı minimum 60 puan olan adaylar seçilecek.

Önlisans 1 İtfaiye eri memur alımında adayların önlisans yukarıdaki itfaiyecilik bölümlerinden mezun olması, kadın ve P93 puanı minimum 60 olan adaylardan seçilecek.

Zabıta olarak alınacak 1 kamu personeli lisans siyasal bilgiler, yerel yönetimler, kamu yönetimi mezunu ve YDS İngilizce sınavından C düzeysinde puanı olması, B sınıfı sürücü belgesi olan kadın ve P3 puanı asgari 70 puan olanlar içinden seçilecek.

safran-bolu-zabita-itfaiye-001.jpg

1 Zabıta memuru ise yukarıdaki şartlar içerisinde yalnızca erkek adaylardan seçilecek.

Genel idare hizmetleri 2 zabıta alımı ise lisans siyasal bilgiler, yerel yönetimler, kamu yönetimi mezunları, erkek ve kadın adaylardan P3 puanı minimum 70 olanlar içinden seçilecek.

Adayların sınav tarihinde 30 yaşını doldurmamış olması gerekmekte,

Adayların 2020 kamu personeli seçme sınavından geçerli asgari puanı almış olması,

Kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak,

Memur alımı sınavının yapılacağı tarih itibariyle 30 yaşını tamamlamamış olması şartları bulunmakta.

Safranbolu Belediye iş başvuruları yalnızca şahsen yapılabilecek

Safranbolu Belediye iş ilanına başvurmak isteyen adayların 26 Nisan 2021 ve 30 Nisan 2021 tarihleri içinde başvurularını Safranbolu Belediyesi İnsan kaynakları müdürlüğüne şahsen yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu