Başvurular

KPSS 55 puanla Belediye memur alımı yapacak 2022

KPSS 55 puanla Belediye memur alımı yapacak 2022, iş başvuruları bölümünde KPSS 55 puanla Belediye memur alımı yapacak ile ilgili bilgi aktaracağız. KPSS 55 puanla Belediye memur alımı yapacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KPSS 55 puanla Belediye memur alımı yapacak

MEMUR ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Nevşehir ili Kozaklı ilçesi Belediye Başkanlığı muhasebeci, şoför ve memur alım ilanı başvurusu için adaylardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, askerliğini yapmış olması, herhangi bir suçtan dolayı 1 yıl ve üzerinde bir ceza almamış olması nitelikleri aranmaktadır. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecektir. Her adayın yalnızca bir unvan için başvuruda bulunabileceğini de söylemekte yarar var.

devlet-memuru-alimi.jpg

Muhasebe unvanına başvuran adayların muhasebe önlisans bölümünden mezun olması, bilgisayar sertifikasının bulunması, KPSS puanının minimum 55 olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesinin olması nitelikleri aranmaktadır.

muhasebeci-alimi-belediye-ilani.jpg

Memur unvanına başvuran adayların lise yahut dengi kurumlardan mezun olması, KPSS puanının minimum 55 olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesinin olması nitelikleri aranmaktadır.

Şoför unvanına başvuran adayların lise yahut dengi kurumlardan mezun olması, KPSS puanının minimum 70 olması ve minimum C sınıfı sürücü belgesinin olması nitelikleri aranmaktadır.

muhasebeci-alimi-belediye-ilani.jpg

BAŞVURUYA İLİŞKİN ÖNEMLİ BİLGİLER

Bu niteliklere sahip bireylerin 20/04/2021 tarihinden 22/04/2021 tarihine kadar başvurularını Belediye resmi internet adresinden alınacak başvuru formunu doldurarak nüfus cüzdanı ve fotokopisi, mezuniyet belgesi, KPSS çıktısı, askerlik durum belgesi, görevi yapmaya engeli olmadığına dair beyanı, 2 adet biyometrik fotoğraf, sürücü belgelerinin aslı ve fotokopisi ile hangi unvana başvuruda bulunacaklarına dair dilekçelerini Kozaklı Belediye Başkanlığı yazı işleri müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

belediye-ilani-memur-alimi.jpg

Başvuru neticesinde açıklamalan 3 adet işçi alımının 5 katı oranında mülakata hak kazanan aday listesi 30/04/2021 tarihinde belediye resmi internet adresinden ve belediye ilan panosundan yayına girecektır. Mülakata hak kazanan adaylar ise 06/05/2021 tarihi saat 10.00’da yapılacak olan sözlü mülakata alınacaktır. Daha sonra mülakatı da geçerek atanmaya hak kazanan bireylerin de belediye internet sitesinden açıklamalacağı fakat kazanan asil ve yedek adaylara ilişkin başkaca tebligat yapılmayacağı ilanda söylenmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu