Başvurular

KPSS 55 puanla Belediye itfaiyeci tahsildar ve memur alımı iş ilanları 2022

KPSS 55 puanla Belediye itfaiyeci tahsildar ve memur alımı iş ilanları 2022, iş başvuruları bölümünde KPSS 55 puanla Belediye itfaiyeci tahsildar ve memur alımı iş ilanları ile ilgili bilgi aktaracağız. KPSS 55 puanla Belediye itfaiyeci tahsildar ve memur alımı iş ilanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KPSS 55 puanla Belediye itfaiyeci tahsildar ve memur alımı iş ilanları

Kamu iş ilanları yayınlanmaya sürdürmekte. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayına giren yeni ilanda minimum KPSS 55 puanla Belediye itfaiye eri, tahsildar ve memur alımı iş ilanlarını dile getirdi. memur ataması için gerekli şartlar ulaşıme kılavuz şeklinde sunuldu.

TAŞPINAR BELEDİYESİ MEMUR ALIM İLANI

Taşpınar Belediye Başkanlığına istihdam edilmek üzere Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Mahalli İdarelere ilk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerince alım yapılacaktır.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Kılavuzda gösterilen öğrenim durumunu taşımakla birlikte 2020 yılı minimum KPSS 55 puanı yer alıyor olması isteniyor.

Kamu kurumlarından çıkarılmamış olması gerekmektedir.

tfaiye-eri-bayan-kadro.jpg

İtfaiyeci için; Kılavuzda gösterilen boy ve kilo orantısına sahip olması gerekiyor.

İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adayların Sağlık yönünden kapalı mekan, daralan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak.

İtfaiye teşkilatının ihtiyacına göre tespit edilen,13.10.1983 tarihli ve 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu Hükümlerince verilene az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU TARİHİ, ŞEKLİ VE YERİ

Başvurular 12 Nisan 2021 ile 16 Nisan 2021 tarihleri içinde mesai günlerinde, mesai saatleri içinde, Taşpınar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaatlarını yapabilirler. Başvuru belgelerini elektronik ortamda belediye@taspinar.bel.tr internet adresine, Şahsen yapılan başvurularda Taşpınar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Memur alımı, itfaiyeci alımı ve tahsildar alımı için öğrenim durumu; Lisans düzeyinde Eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak, yalnızca itfaiye eri için minimum B Sınıfı Sürücü belgesi sahibi olmak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu