Başvurular

Kozaklı Belediyesi Muhasebeci Şoför ve Memur Alımı (KPSS 55) 2022

Kozaklı Belediyesi Muhasebeci Şoför ve Memur Alımı (KPSS 55) 2022, iş başvuruları bölümünde Kozaklı Belediyesi Muhasebeci Şoför ve Memur Alımı (KPSS 55) ile ilgili bilgi aktaracağız. Kozaklı Belediyesi Muhasebeci Şoför ve Memur Alımı (KPSS 55) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kozaklı Belediyesi Muhasebeci Şoför ve Memur Alımı (KPSS 55)

Yeni kamu ilanları yayınlandı. Kozaklı Belediye Başkanlığı şoför, muhasebeci ve memur alımı yapacağını dile getirdi. Başvuru yapacaklar için izlenecek yol ve şartlar kılavuz ile birlikte sunuldu. Atama yöntemi kullanılacak alım için minimum KPSS 55 puan şartı aranmaktadır.

ÜNVANLARA GÖRE ŞARTLAR

Şoför alımı 1 kişi; Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise yahut dengi okul) mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor. KPSS 70 puan şartı var.

Memur 1 kişi; Lise ve dengi okul mezunu olmak ve en düşük B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir. KPSS 55 puanı olanın başvurusu kabul edilecek.

kozakli-belediyesi.jpg

Muhasebeci alımı 1 kişi; Muhasebe ve Vergi uygulamaları yahut Muhasebe ve Finansman önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Adayların bilgisayar işletmeni sertifikası olması yahut bilgisayar dersi gördüğünü belgelemesi isteniyor. En az KPSS 55 puan aranmaktadır.

BAŞVURU ŞEKLİ VE TARİHİ

Adaylar 20 Nisan 2021 ile 22 Nisan 2021 tarihleri içinde başvurularını posta, email yahut şahsen yapması istenmektedir. Adaylar kılavuzda geniş ver verilen detaylara dikkat ederek başvuru yapması önem arz ediyor. Alım sözlü sınav ile yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu