Başvurular

Koton İş Başvurusu 2021 Güncel

Koton İş Başvurusu 2021 Güncel, kamu ve özel iş başvuruları bölümümüzde Koton İş Başvurusu 2021-İş İlanları ile ilgili detay vermek istedik.. Koton İş Başvurusu 2021-İş İlanları ile alakalı ayrıntıları makalemizde bulacaksınız.

Koton Personel Alım ilanı 2021

Koton iş başvurusu yapmak isteyenler için makalemizde Koton iş başvurusu, Koton 2021 iş başvurusu nasıl yapılır, Koton personel maaşları ne kadar ve Koton çalışma şartları ile ilgili ayrıntıları siz değerli okurlarımıza sunduk. Koton tamamen yerli malıdır, Koton 1998 senesinde Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti aracılığıyla ihraç fazlası ürünleri satmak için ufak bir işletme olarak başlamıştır.

Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza Koton iş başvurusu ile ilgili Koton iş başvurusu nasıl yapılır, Koton personel maaşları ne kadardır, Koton iş başvurusunda istenen evraklar nelerdir ve Koton çalışma şartları ile ilgili tüm merak ettiklerinizi sizlerle sunacağız. Konumuzu araştırmaya koyuldukten sonra Koton iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Koton İş Başvurusu 2021- Koton İş İlanları

Koton, ülkemizin en büyük yerli tekstil şirketlerinin başında gelmektedir, büyümek gelişmeyi ve genişlemeyi gerektirmektedir. Koton paylaşımı yaptığı iş ilanlarında birden çok açık pozisyonlara işçi alımı yapıldığını dile getirdi. Koton insan kaynakları, Koton kasiyer, Koton satış danışmanı, Koton müşteri hizmetleri, Koton online satış personeli başta olmak üzere bir çok pozisyonda işçi alımı yapacağını dile getirdi.

Bünyesinde kadın-erkek binlerce personel bulunduran koton farklı pozisyonlara ilk okul, ortaokul, lise ve üniversite mezunları ile birlikte engelli işçi alımı da yapmaktadır. Koton personel alımlarında en fazla iş disiplini ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek bireyleri tercih etmektedir.

koton işçi alımı

Koton İş Başvurusunda İstenen Belgeler Nelerdir ?

Koton personel alımlarını büyük bir titizlik ile yürütmektedir. İş başvuru formunu doldurduktan sonra olumlu dönüş alırsanız sizi 3 aşamalı bir test bekliyor olacak bunlar; İngilizce Yeterlilik Sınavı, Yetkinlik Bazlı Mülakatlar, Psikoteknik Testlerdir. Eğer bu aşamaları da geçtiyseniz artık işe başlamayı bekliyorsunuz demektir. Sizden standart işe giriş belgeleri ve iş başvurusu için istenen belgeleri hazırlamanızı isterler bunlar şu biçimdedir ;

  • Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet )
  • Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ( E-Devlet )
  • İkametgah belgesi ( E-Devlet )
  • Askerlik Durum Belgesi ( E-Devlet )
  • Kimlik Fotokopisi
  • SGK Hizmet Dökümü ( E-Devlet )
  • Öğrenim Durum Belgesi ( E-Devlet )

Koton Personel Maaşları

Koton çalışma şartları gereği birden çok kişi aracılığıyla tercih sebebi olmaktadır. Koton maaşları ise yine diğer firmalara göre daha iyidir. Koton maaşları ilk kez asgari ücret olarak başlamaktadır sonrasında mesai fiyatları, prim ve ikramiyelerle bi hayli iyi sayılabilecek bir maaşa sahip olursunuz. Kotonda çalışmanın en önemli kaidelerindan biri disiplinli ve ekip çalışmasına uyumlu bir çalışan olmanızdır.

 Koton İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koton iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar çeşitli platformlardan başvuruda bulunabilir bunların başında ise https://isimkotonda.koton.com.tr adresi gelmektedir. Bu web sitesine giriş yaparak kişisel detaylarınız, mezuniyet durumunuz ve çalışmak istediğiniz pozisyon ile ilgili ki bilgileri doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Koton personel alımlarını bunun bunun yanında https://www.kotonkariyerim.com web sitesi üzerinden de yapmaktadır. Bu web sitesinde mevcut çalışan sayılarını yıllık iş başvurusu sayısını sağlanan olanakları bulacaksınız. Tüm detayları öğrenmek istiyorsanız internet sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Koton iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu