Müşteri Hizmetleri

Koska Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koska Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Koska Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Koska Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Koska Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koska çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Koska müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Koska şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Koska müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Koska’nın kuruluşu 1900’lü senelera dayanmaktadır. Oldukça uzun bir geçmişe sahip olan Koska, sektörünün öncü markası halinde faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. İlk dükkanlarını 1931 senesinde İstanbul’da açan aile, gün geçtikçe büyüyerek bugün ki Türkiye’nin helva sektörünün öncü şirketi haline gelmiştir. Günümüzde çıkan yeni teknolojilere bi hayli ayak uydurun Koska, üyelerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla buluşturmayı hedeflemektedir.

Koska Çağrı Merkezi Numarası

Koska kurulduğundan beri sunduğu kaliteli ürünlerle müşterilerin damaklarına lezzetli tatlar bırakmaktadır. En son teknoloji makineleriyle gerçekleştirdiği üretimde kendimizi sürekli olarak yenilemekteyiz. Sunduğumuz ürünlerde helva başta olmak üzere, bal, reçel, krokan, kağıt helva, tahin pekmez, krokan, pişmaniye, kakaolu fındık kreması, bunun yanı sıra geleneksek Türk tatlıları ile ürünler sağlamaktadır. Bunların bunun yanında en son teknoloji olan modern laboratuarlarda işinde başarılı gıda mühendislerinin çalışmasıyla doğal tercih ettiğimiz tatlandırıcılarla diyabet hastaları için badem ezmesi, helva, reçel üretimi sağlanmaktadır. Süre gelen zaman içinde ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Ürünlerimiz ile ilgili merak ettikleriniz yahut sıkıntı duyduğunuz konular varsa çağrı merkezi müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Kalitemiz bizim önceliğimizdir bunun yanında üyelerimizin tatminiyeti bizim için mühimdir. Sorularınız için bizi arayıp görüşme sağlayabilirsiniz.

Koska çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Koska Müşteri Hizmetleri Numarası

Koska Türk gıda sektöründe güvenilir ve saygın bir biçimde hizmetlerini sağlamaktadır. Tercih edilme nedenlerinden bir diğeride ürün yelpazesinin bi hayli geniş olması ve ürünlerinin arkasında yer alamsıyla bilinirliliği, tanınmışlığı piyasada oluşturduğu markası ile kaliteyi sizlere taşımaktadır. Koska markasından aldığınız tüm ürünlerde, yaptığınız alışverişlerde siz kıymetli üyelerimizin yanındayız. Ürünlerimiz garantimiz altındadır. Yaşadığınız herhangi bir sıkıntıda bizimle kolay bir biçimde görüşme sağlayabilirsiniz. 0212 456 61 00 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır kişisel verileriniz korumamız altındadır. Bizimle iletişime geçin poblemlerinızı ve sorularınızı kısa bir sürede çözelim.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Koska müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Koska Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Koska üyelerinin her türlü duydukları sıkıntıda onların yanında olan bir markadır. Hedefimiz dünya çapında bir marka olma yolunda ilerlemek ve üyelerimizin her zaman ürünlerimizden tatmin kalmasını sağlamak. Merak ettiğiniz konular ile ilgili bilgi sahibi olmak için ve direk bağlantı sağlamak istiyorsanız yukarıda dile getirdiğimiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Mağazalara bağlanmak için ‘1’ müşteri hizmetleri ve insan kaynakları için ‘2’ satış ve pazarlama için ‘3’ satın alma için ‘4’ müracaat işlemleri için ‘5’ mali işler için ’6’ tuşlayınız. Ürünlerimizi incelemek ve detaylı bilgiler almak isteğe göre internet sitemizden ürünlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Koska müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Koska Şikayet Hattı

Koska sizin duyduğunuz tüm sıkıntı ve şikayetlerinizde siz kıymetli üyelerimizin kullandığınız ürünlerde sizlerin yanında olacaktır. 444 86 68 telefon numaramızdan tüm şikayetlerinizi bildirebilirsiniz bunun yanı sıra internet sitemizde iletişim formunu doldurarak bize varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Koska müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Koska şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Koska’nın üretimini yapıp piyasaya sürdüğu ürün kategorileri şu biçimdedir; Helvalar, Tahin & Pekmez, Reçeller, Lokum, Bal, Diyabetik Ürünler, Şeker İlavesiz Ürünler, Organik Ürünler, Glutensiz Ürünler, Kağıt Helva & D.Külahı, Şekerleme, Ev Dışı Ürünler, Çaylar, Susam Yağı.

Koska’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Koska ürünleri ile alakalı detaylı bir biçimde bilgi alabilir, hatalı ve kusurlu ürünleri bildirebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi Koska’ya bu hat üzerinden basit bir şekilde bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ve iletişim formu ile de Koska ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Koska Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 456 61 00

Koska İletişim Mail Adresi
koska.tr@koska.com

Koska İletişim Formu

Koska Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 86 68

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Koska çağrı merkezi numarasına 444 86 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

KOSKA Genel Müdürlük

Adres : Cihangir Mahallesi Şehit J.Kom.Onbaşı Ayhan Arslan Sok No:2 Ambarlı Kavşağı 34310 Avcılar – İSTANBUL

Telefon: +90 212 456 61 00

E-mail: koska.tr@koska.com

Arama Kelimeleri: Koska iletişim bilgileri, Koska telefon no, Koska irtibat tel, Koska canlı destek, Koska müşteri temsilcisi, Koska şikayet hattı, Koska müşteri hizmetleri numarası, Koska çağrı merkezi numarası, Koska iletişim numarası, Koska çağrı merkezi, Koska müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu