Müşteri Hizmetleri

KOSGEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KOSGEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde KOSGEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. KOSGEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

KOSGEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KOSGEB çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde KOSGEB müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden KOSGEB şikayet hattına ulaşabilirsiniz. KOSGEB müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

KOSGEB yani Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı 1990 senesinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı aracılığıyla kurulmuştur. Merkezi Ankara’dadır. Özel bütçeli bir kuruluştur. KOSGEB,ufak ve orta derecede nitelendirilmiş işletmelerin rekabet güçlerini arttırmak, ekonomideki rol ve etkinliğini arttırmak maksadıyla kurulmuştur.

KOSGEB, kurulduğu yıldan 2009 yılına kadar yalnızca üretim ve imalat alanlarına destek vermekteydi. Lakin 2009 senesinde çıkan bir kanunla birlikte KOSGEB, hizmet ve ticaret alanlarına da destek vermeye başlamıştır. KOSGEB şu alanlarda destek vermektedir; kobi, proje destek programı, tematik proje destek programı, İşbirliği güçbirliği destek programı ar-ge, inovasyon ve endüstriyel uygulama destek programı, genel destek programı, yurt İçi fuar desteği, yurt dışı, iş gezisi desteği, tanıtım desteği, eşleştirme desteği, bağımsız denetim desteği, nitelikli eleman İstihdam desteği, danışmanlık desteği, eğitim desteği, enerji verimliliği desteği, tasarım desteği, sınai mülkiyet hakları desteği, belgelendirme desteği, test, analiz ve kalibrasyon desteği, girişimcilik destek programı, gelişen İşletmeler piyasası kobi destek programı, kredi faiz desteği, laboratuvar hizmetleri.

KOSGEB Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle ufak ve orta düzeyde olan işletmelere kendilerini geliştirmeleri için bir çok destek sunan Kosgeb, 1990 senesinde Bilim- Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı aracılığıyla kurulmuştur. Ana merkezi Ankara’dadır. Bireysel ve ticari şirketlere sunmuş olduğu destekler ile bireyler rekabet piyasası içinde yer alabilmekte ve kendilerini geliştirebilmektedirler. Genç girişimcilere verdiği desteklerle onların kendilerini ifade edebilme şansını sağlamaktadır. Arge çalışmalarına verilen desteklerle ise; insanlığın gelişiminde faydalı olabilecek tasarımları ve projeleri desteklemektedir. Kosgeb çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca kobi finansman desteği ile şirketinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Kobi destek programları siz değerli okurlarımız için sunulmuştur. Bunların neler olduğunu öğrenmeniz için kosgeb.gov.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizler için oluşturulmuş çağrı merkezlerimizi arayarak her türlü hususta bilgi alabilirsiniz. Arge çalışması yapanlar, kendilerini ve firmalarını geliştirmek isteyenler her türlü soruyu bize sorabilirler.

KOSGEB Müşteri Hizmetleri Numarası

Endüstriyel alanda kendilerini geliştirmek isteyenler, farklı projelerini hayata geçirmek isteyenler ve bunları kendi çabaları ile gerçekleştiremeyenler Kosgeb’e başvuru yapabilirler. Sormak ve danışmak istediğiniz konularda 444 1 567 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 7/ 24 yardım alabilirsiniz. 2009 senesinden beri hizmet ve ticaret alanlarına yönelen kuruluş, o tarihten beri bir çok girişimciye fayda sağlamıştır.

Müşteri hizmetlerimiz sizlerin ortaya koyduğı icat, proje, faydalı hizmet hakkında bilgi arayan yanınızda olmaktadır. Randevu alarak size en yakın merkezimize gidebilir ve bilirbireyler önünde sunum da uygulayabilirsiniz. Projeleriniz kabul gördüğünde gerekli olan finansman desteğine sahip olabilirsiniz.

KOSGEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yenilikçi ve yeni fikirlere açık olan bireyler, kendilerini Kosgeb aracılığıyla tanıtabilirler. Size tanınan imtiyazların neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki müşteri hizmetleri numaramızı arayarak direk bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca 0 312 595 28 00 Ankara merkezimizi de arayabilirsiniz. Projelerinizi şahsen veya posta yolu ile yapabilirsiniz. Yapılan bütün başvurular 15 gün içinde sonuçlanmaktadır.

Takipçi kitlesi büyüdüğü için Kosgeb müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

KOSGEB Şikayet Hattı

Kosgeb ile alakalı sıkıntı veya poblemlerinızı bildirmeniz için müşteri hizmetlerini arayabilir ve şikayette bulunabilirsiniz. Onaylanmayan projeler, red cevabı alınan icatlar için itiraz etme durumlarını bildirmeniz ihtimal içerisindedir. Kişilerin her türlü şikayetini dikkate alan kuruluş yapılan incelemeler neticesinde sizin haklı veya haksız olduğunuz kararına varabilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Kosgeb müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Kosgebşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM

Adres: T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Hacı Bayram Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ / ANKARA

Telefon Numarası: 0 312 595 28 00

Fax Hattı: 0 312 368 07 15

İletişim Merkezi Pazartesi – Cuma 8.30-17.30 saatleri içinde hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi: 444 1 567
Pazartesi – Cumartesi 8.30-17.30 saatleri içinde çağrı merkezi numarası üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

KOSGEB’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. KOSGEB çağrı merkezine 7 gün 24 saat varabilirsiniz. KOBİLER ve bireysel girişimciler çağrı merkezi aracılığıyla tüm detaylı bilgilere sahip olabilir; soru, görüş, öneri, şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

KOSGEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 15 67

Arama Kelimeleri: kosgeb iletişim bilgileri, kosgeb telefon no, kosgeb irtibat tel, kosgeb canlı destek, kosgeb müşteri temsilcisi, kosgeb şikayet hattı, kosgeb müşteri hizmetleri numarası, kosgeb çağrı merkezi numarası, kosgeb iletişim numarası, kosgeb çağrı merkezi, kosgeb müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu