Başvurular

KOSGEB 2 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak 2022

KOSGEB 2 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde KOSGEB 2 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. KOSGEB 2 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

KOSGEB 2 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak

KOSGEB Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı 18 Ekim 2021 tarihinde paylaşımı yaptığı ilana göre 2 anlaşmali işçi alımı yapıyor. Başvurusu 15 Ekim tarihinde başladı ve 5 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek.

KOSGEB Başvurusu Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını form doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle istediğimiz belgelerle birlikte en geç 05 Kasım 2021 tarihi saat 17:30’a kadar Hacı Bayram Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ / ANKARA adresinde bulunan KOSGEB Başkanlık Binası Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına şahsen/posta/kargo ile yapacak. Başvuru formu kurumun resmi internet sitesinde bulunmaktadır.

kasgeb-kamu-isci-alimi-ilanlari.jpg

Öğrenim durumu şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

En az KPSS 70 puanı bulunan adayların başvurusu alınacak. Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı ve yazılım geliştirme uzmanı alınacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu