Müşteri Hizmetleri

Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Korkmaz çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Korkmaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz çelik mutfak aletleri ve elektrikli ev aletleri üreten Korkmaz 1972 senesinden beri hizmet vermektedir. 1972 senesinde 50 metrekarelik ufak bir atölyede başlangıç yapan Korkmaz ilk olarak sürahi, çay tabağı ve çay bardağı üretimi ve satışı işiyle ilgilenmiştir. Ardından bi hayli hızlı bir ilerleme kaydeden Korkmaz 1980 senesinde iş hacmini geliştirerek Bayrampaşa’da 800 metrekarelik bir alana taşınmıştır. 8 yıl sonra sene 1988’i gösterdiğinde Küçükköy’de 5000 metrekarelik fabrikaya taşınmıştır. Bu sırada ürün çeşitliliğini de arttıran Korkmaz elektrikli ev aletleri üretimine başlamıştır.

Korkmaz Çağrı Merkezi Numarası

İhracata 1990 senesinde başlayan Korkmaz bundan 7 yıl sonra Kocaeli’nde 12500 metrekarelik alana taşınmıştır. Her geçen gün ihracat hacmini arttırarak günümüzde 90 ülkeye ihracat yapma başarısına ulaşmıştır. 2009 senesinde tencere üretiminde Türkiye’de birinci sıraya yerleşerek günde 1.500.000 tencere üretimi başarısını göstermiştir.

Korkmaz günümüzde mutfak ürünleri ve sofra ürünleri kategorisinde birden çok ürün üreterek satışını gerçekleştirmektedir. Her geçen gün ivmesini arttırarak devam eden Korkmaz İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bursa başta olmak üzere birden çok şube açma başarısını göstermiştir. Kaliteli ve şık üretmeyi her zaman kendine ilke edinmiş olan Korkmaz toplum gereksinimlerini ve teknolojik gelişmeleri takip ederek her zaman müşterilerin ilgisini çekebilecek ürünler üretmeyi başarmıştır.

Korkmaz çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Korkmaz müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir ürünler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Korkmaz ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Korkmaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 01 47

Korkmaz Mail Adresi
info@korkmaz.com.tr

Arama Kelimeleri: korkmaz çağrı merkezi, korkmaz iletişim, korkmaz irtibat tel, korkmaz telefon numarası, korkmaz müşteri hizmetleri, korkmaz mail adresi, korkmaz şikayet hattı, korkmaz şikayet var

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu