Bilgi Arşivi

Kordsa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Kordsa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Kordsa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kordsa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kordsa İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Kordsa’da çalışmak isteyenlere müjde! Kordsa iş ilanları, iş başvurusu, Kordsa işçi alımı haberleri makalemizde.

Sabancı Holding bünyesi altında 1973 senesinde hizmet vermeye başlamış olan Kordsa, çalışma yaşamına ilk başladığı zamanlarda İzmit’te Lastik Kord Bezi Fabrikası adına sahipti. İlk iş yaşamında kord bezi üretmesi ile bilinen Kordsa, şimdilerde otomotiv, havacılık, gemi inşaatı gibi alanlarda kullanılan malzemelerin güçlendirilmesine yönelik çalışmalar yürütmektedir.

Kordsa Güncel İş İlanları

Kordsa, kaliteli bir firma olmakla birlikte şimdilerde dünya pazarlarına da yön vermeye başlamıştır. Günlük olarak gördüğümüz otobüs, araba gibi araçlarda imzası bulunan Kordsa, daima kaliteli sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda da adı altında çalışacak bireylerin kaliteli, çalışkan insanlar olmasını tercih etmektedir.

Kordsa şimdilerde en fazla araştırılan çalışma alanlarının başında gelmektedir. Takım çalışmalarına uyum gösterebilen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen bireyler bu alanda verilen iş ilanlarını alakalı sitelerden ve Kordsa web sitesinden takip etmektedir.

Kordsa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kordsa adı altında çalışmak isteyen birden fazla kişi sahip olmak istedikleri mesleklere nasıl başvuru yapacaklarını merak etmektedir. Kordsa, kendisi ile çalışmak isteyen bireylere kendi web sitesi üzerinden başvuru formu sağlamaktadır. Sunulan başvuru formunu eksiksiz dolduran bireyler başvuru sürecini tamamlamış olacaktır.

Kordsa web sitesinden goğrudan başvuru formuna erişilebileceği gibi uzantılı bağlantılardan da yararlanılarak başvuru formuna ulaşmak olabilecekdür. Eğer başvuru yapabileceğiniz güncel bir ilan yoksa Kordsa sitesini takip edebilir ve güncel iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

Kordsa İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kordsa çatısı altında iş sahibi olacak bireylerin başvuru yapabilecekleri çalışma alanları aşağıdaki listede sırası ile sıralanmıştır.

  • Pazar Geliştirme Uzmanı
  • Bilgi Teknolojisi Uzmanı
  • Yazılım İhtiyaçları Analisti
  • İnsan Kaynakları Uzmanı

Bu çalışma alanları ile ilgili bilinmesi gerekenler ise şu biçimdedir:

Pazar Geliştirme Uzmanı: Üretilen ürünler için yeni pazarlar keşfeder ve bu pazarlarda uygulanması gereken teknikleri geliştirir.

Bilgi Teknolojisi Uzmanı: Bilgisayar sistemi üzerinden şirket ile ilgili gelişen durumları takip eder.

Yazılım İhtiyaçları Analisti: Müşterilerin isteklerini analiz eder ve bu istekleri rapor haline getirir.

İnsan Kaynakları Uzmanı: İşe alım-çıkarım işlerini planlar, yönetir ve düzenler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu