Müşteri Hizmetleri

Konyalı Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Konyalı Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Konyalı Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Konyalı Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Konyalı Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Konyalı Saat’in temelleri 1951 senesinde tek bir mağazayla “Şen Saatçi” adıyla atıldı. Seneler 2001’i gösterdiğinde ise “Konyalı Saat Sanayi ve Tic. A.Ş.” ve “Ersa İthalat ve Ticaret A.Ş.” ortak bir atılım yaparak KONYALI-ERSA Mağazacılık A.Ş.yi kurdular. Günümüzde ise işleri geliştirerek Türkiye’de 8 farklı şehirde 22 mağazayla dev bir mağaza zinciri halini aldıler.

Konyalı Saat bir dev adım daha atarak dünyanın en prestijli ve büyük saat markalarıyla anlaşmaya vararak firmaların distribütörlüğü ve teknik servisliği hakkını aldı. Bu markalar içinde İsviçre üretimi olan Zenith, Movado, Nacar, Swiss Military; Japonya markası olan Casio, Tacs; Amerika markası olan Bulova, Timberland, Harley Davidson; Finlandiya markası olan Suunto; Almanya üretimi olan Bruno Söhnle, Puma; İtalya üretimi olan Ferre Milano, Pierre Cardin, Just Cavalli, Sector; İngiltere üretimi olan Reebok ve Avusturya markası olan Carrera bulunmaktadır.

Konyalı Saat’in 216’lı müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Konyalı Saat Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
Online Satış(Satış Destek, İnternet İade, Değişim ve Mağazalar için)
0216 335 36 85 (09:00 -18:00 İş Günleri)

Faks
0216 328 05 32

E-mail
web@konyalisaat.com.tr

Adres

Konyalı Ersa Mağazacılık Tic.A.Ş.

Bulgurlu Mahallesi Kısıklı, Alemdağ Cad.
Masaldan İş Merkezi

No: 46/ B Blok D:4

Üsküdar – İstanbul / Türkiye

Konyalı Saat San. Paz. ve Tic. A.Ş.

Tel    : 0212 494 32 32 (08:00 -17:45 İş Günleri)

Faks : 0212 494 40 95

E-mail : info@konyalisaat.com.tr

Arama Kelimeleri: Konyalı Saat iletişim bilgileri, Konyalı Saat telefon no, Konyalı Saat irtibat tel, Konyalı Saat canlı destek, Konyalı Saat müşteri temsilcisi, Konyalı Saat şikayet hattı, Konyalı Saat müşteri hizmetleri, Konyalı Saat tüketici iletişim hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu