Müşteri Hizmetleri

Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konya Şeker

Bir kooperatif şirketi olan Konya Şeker yurdumuzda bulunan pancar üreticilerini bir araya getirmektedir. 1954 senesinde kurulan bu şirket tarımsal sanayi alanında büyük başarılara imza atmaktadır. Üreten Türkiye’nin sembolleri içinde bulunan bu şirket 40 yıl boyunca devlet aracılığıyla işletilmiş ve idare edilmiştir.

Özelleştirme

40 yıllık kamu idaresinden sonra 1994 senesinde tamamen özelleştirilen bu şirket böylelikle pancar üreticileri kooperatifine ait olmuştur. Bugüne kadar teknoloji ile üretimi sıkı bir biçimde buluşturan bu firma her geçen gün üretim kapasitesini daha da artırmıştır. Bunun yanında de ürün çeşitliliğini de artırmayı başarmıştır.

Toplam Üretimde Aslan Payı

Konya Şeker dünya pazarlarında bulunan teknolojileri ve bilgi birikimlerini ülkemize getirerek ülkemizin üretimde aslan payını elde etmiştir. Bu bağlamda ülkemizin şeker gereksiniminin toplam %22’sini karşılayan Konya Şeker bu sayede geniş istihdam alanı da oluşturmaktadır. öyle ki doğrudan 10 bin kişiden fazla kimseyi çalıştıran Konya Şeker bunun yanı sıra çiftçilerimizi de anlaşmali olarak çalıştırmaktadır.

Gıda Sektörü

Konya Şeker yalnızca şeker üretimi ile kendisini sınırlamamıştır. Bu bağlamda bir çok değişik yerde kampüsler oluşturan Konya Şeker bir çok markayı da bünyesinde barındırmaktadır. Bunlar içinden Torku, Doğrudan ve Konya Şeker başı çekmektedir. Ürettiği ürünlerin kaynaklarının ülkemizin öz kaynakları olması şirketin önemini daha da yükseltmektadır. Bunun yanında dünya çapında çok az sayıda fabrikada bulunan teknolojilerin ülkemize getirilerek üretim yapılması da bu fabrikanın önemini daha da yükseltmektadır.

Firma bunun yanı sıra tarım ve hayvancılık ile enerji sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. İşte bundan dolayı ülkemize katmış olduğu değerlerin yadsınamayacak derecede fazla olduğunu ifade edebiliriz. üstelik tüm bunlara rağmen durmayan Konya Şeker yatırımlarına her geçen gün yenilerini de eklemeye devam etmektedir.

Konya Şeker’in telefon numarası, faks numarası, mail adresi, adres bilgileri ve çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Konya Şeker ile iletişime geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Konya Şeker ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 75 50

Konya Şeker Telefon Numarası
+90 332 324 03 53

Konya Şeker Faks Numarası
+90 (332) 324 03 45 – 46

Konya Şeker Mail Adresi
konyaseker@konyaseker.com.tr

Konya Şeker Adres
Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA

Arama Kelimeleri: konya şeker iletişim, konya şeker çağrı merkezi, konya şeker telefon numarası, konya şeker faks numarası, konya şeker 444lü numara, konya şeker müşteri hizmetleri, konya şeker şikayet hattı, konya şeker irtibat tel

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu