Müşteri Hizmetleri

Konya Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon numarası Şikayet Hattı

Konya Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon numarası Şikayet Hattı, müşteri hizmetleri bölümümüzde Konya Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon numarası Şikayet Hattı ile alakalı bilgiler paylaştık. Konya Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon numarası Şikayet Hattı yazımızın detayları..

Konya Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon numarası Şikayet Hattı

Konya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Konya Büyükşehir Belediyesimüşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Konya geniş yüz ölçümüne sahip olan şehirleriçinde bulunduğundan Konya büyükşehir belediyesi aracılığıyla yönetilmektedir. Konya geçmişi bi hayli eskilere dayanan şehirlerden biridir. 1987 senesinde 3399 sayılı yasaya göre Konya belediyesi büyükşehir statüsüne alınmıştır. Belediye hizmetleri almış olduğu statü üzerinden günümüze kadar aynı biçimde yürütülmektedir. Konya belediyesi 1875 senesinde kurulmuştur. Daha ardından büyükşehir statüsünü aldıktan sonra Konya büyükşehir belediyesi olarak değiştirilmiştir. Özellikle bölgede yapılan gelişmeler bölgede yaşayan vatandaşların daha iyi koşullarda yaşayabilmesi için ilin daha gelişmiş bir seviyeye yükseltilmesini sağlamaktadır.

Konya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Konya yüzölçümü bakımıyla Türkiye’de en büyük il olarak bulunduğu gibi bunun yanı sıra özellikle nüfusu sebebiyle en kalabalık olan yedinci şehri olarak bilinir. Sınırları içinde 31 ilçeyi almaktadır. 2014 senesinde yapılan değişimler ışığında büyükşehir belediyesi sınırlarının il mülki sınırlarına dönüştürülmesi sağlanmıştır. Özellikle yapılan çalışmalar aracılığıyla bölge Türkiye’nin gelişmiş olan kentleri içinde bulunmaktadır. Tarihsel ve doğal zenginlikleri ile gelişmeye devam etmektedir. 1989 senesinin mart ayında yapılan seçimlerde Konya Büyükşehir Belediyesi tarihi değişerek dört belediye başkanı ile yönetilmeye başlanmıştır. Üç merkez ilçede üç ayrı belediye başkanı ve bunun yanı sıra Konya büyükşehir belediyesinin başkanıyla dört ayrı başkan aracılığıyla idare edilmeye başlanır.

1993 senesinde özellikle Japonya’da adını en başarılı olan on belediye arasına yerleştirmiştir. Her bakımdan gelişmeye devam etmekte olan belediye vermiş olduğu hizmetler aracılığıyla vatandaşların her türlü işlemlerinin kısa bir sürede tamamlanması hususunda etkili olmaktadır. Özellikle gelişen hizmet sektörü Konya büyükşehir belediyesi hizmetleri ışığında bölgenin gelişmesini sağladığı gibi bunun yanı sıra vatandaşların daha iyi koşullarda şehirde yaşamasını sağlamaktadır. Konya büyükşehir belediyesi günümüzde Belediye Başkanı Tahir Akyürek aracılığıyla yönetilmektedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 153’lü açık kapı telefon numiçinden Konya Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Konya Büyükşehir Belediyesi ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı Açık Kapı
153

Arama Kelimeleri: konya büyükşehir belediyesi çağrı merkezi, konya büyükşehir belediyesi iletişim, konya büyükşehir belediyesi açık kapı, konya büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, konya büyükşehir belediyesi telefon numarası, konya büyükşehir belediyesi irtibat tel, konya büyükşehir belediyesi şikayet, konya büyükşehir belediyesi şikayet var, Konya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu