Bilgi Arşivi

Komek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Komek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Komek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Komek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Komek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Komek’te çalışmak isteyenlere müjde! Komek iş ilanları, iş başvurusu, Komek işçi alımı haberleri makalemizde.

Komek, Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren bir eğitim kurumudur. Meslek edinme kursları ile hizmet sunan Komek, kursları başarı ile tamamlayan bireylere iş bulma imkânı sağlamaktadır. Komek, kendi bünyesine de işçi alımı yapmaktadır. 

Komek Güncel İş İlanları

Komek, verdiği geniş çaplı hizmette personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle çalışan alımları gerçekleştirilmektedir. Güncel iş ilanları ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen bireyler, internet üzerinde ilan yayını yapan web sitelerine veya Komek resmi internet sitesine göz atabilmektedir. 

Komek, bireyler meslek yaşamına hazırladığı için yapacağı personel alımlarında özenli davranmaktadır. Lakin alımlar, yalnızca eğitim sektöründe çalışan bireyler ile sınırlı değildir. Komek binalarında eğitimin dışında çalışması gereken belli başlı personellere de ihtiyaç bulunmaktadır. 

Komek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Komek iş başvuruları, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü düzenlemelerine göre gerçekleştirilmektedir. Bu düzenlemeye göre bizzat başvuru seçilmiştir. Bu demek oluyor ki, Komek adı altında faaliyet göstermek isteyen bireyler goğrudan Halk Eğitim Merkezi adı altında kurulan kurumlara gitmelidir. 

Eğitmen olarak çalışmak isteyen bireyler, öğretmenlik branşlarından mezun olmalıdır. Eper ilgilenilen bölüm üzerine bir yükseköğrenim bitirilmemiş ise, mutlaka kurs veya eğitim sertifikası alınmış olmalıdır. 

Komek, iş başvuruları için belirli bir tarih belirlememiştir. Zira personel ihtiyacı dünyaya geldiğu takdirde çalışan alımları yapılmaktadır. Bu nedenle belirli bir tarihe bağlı kalmadan düzenli olarak internet üzerinden ilanları takip etmeniz tavsiye edilmektedir. Eğer başvuruları kaçırırsanız, bir sonraki belirsiz tarihli alıma kadar beklemeniz gerekecektir. 

Komek İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Komek adı altında çalışmak isteyen bireyler, 3 temel alan için aday olabilmektedir. Personel alımı yapılacağı zaman başvuruda bulunabileceğiniz alanlar aşağıda söylenmektedir.

Eğitmen: Komek eğitmenlik alanında faaliyet gösterecek olan bireyler, nitelikli öğrenciler yetiştirmek ile sorumludur. Bunun bunun yanında bilgilendirme yapmak da eğitmenlerin görevleri içindedır. 

Güvenlik Görevlisi: Komek güvenlik personelleri Komek hizmet binasının, öğrencilerin, eğitmenlerin, kıymetli eşyaların güvenliğini sağlamak ile görevlidir. 

Temizlik Görevlisi: Komek’te çalışacak olan temizlik personelleri bina içinde gerekli yerlerin hijyenik olmasını sağlamak ile görevlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu