Bilgi Arşivi

Kolin İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Kolin İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Kolin İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Kolin İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Kolin İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Kolin İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Kolin İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Kolin İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

1977 senesinde açılan Kolin İnşaat, birden fazla ülkede faaliyet göstermiş olan bir firmadır.

Kolin İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKolin İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kolin İnşaat Güncel İş İlanları

Kolin İnşaat, farklı zamanlarda çalışan açıklamaları yapmaktadır. Çoğu firma kariyer sitelerine ilan verdiği için, buraları her gün kontrol etmeniz tavsiye edilir. Böylelikle gelecek tarihlerde buralara verilen bir ilanı kaçımazsınız.

Ayrıca Kolin İnşaat resmi sitesi üzerinde bulunan “kariyer” sekmesine tıklayarak, “açık pozisyonlar” sekmesine inceleyebilirsiniz. Böylelikle güncel olarak her ilanı kontrolünü yapabilirsiniz. Kolin İnşaat, her çalışanın sosyal hakkını yol ve yemek de dâhil olmak üzere tatmin edici biçimde sağlamaktadır. Saatler ve koşullar yönünden uygundur.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Elektrik / Elektronik Ankara
2 Satış Mühendisi Ankara
3 Kaynak Mühendisi Ankara
4 Üretim Mühendisi Ankara

Kolin İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kolin İnşaat’a katılmak istiyorsanız, ilk seçeneğiniz kendi sitesi aracılığıyla bir form doldurmaktır. Bunun için siteye girdikten sonra “kariyer” linkine tıklayıp, “iş başvuru formu” seçerek, sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekir. Bunlardan bazıları şöyledir;

  1. Cinsiyet
  2. Adı – Soyadı
  3. Doğum Yeri / Tarihi
  4. Medeni Hali
  5. Kan Grubu
  6. Ev Telefonu
  7. Cep Telefonu
  8. Başvuru Yaptığınız Pozisyon

Bunlar sizden istenen bilgilerin bir kısmı olup, formun gerektirdiği tüm alanları doldurmanız sonrasında “gönder” butonuna tıklayıp, insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Eğer değişik bir kariyer sitesinde ilan verilirse, bunun için oraya üye olmanız gerekecektir. Lakin burada özgeçmiş formu, site içinde doldurulmaktadır. Bir CV’yi hemen doldurduktan sonra, başvuru yapmak istediğiniz ilana gelerek başvuru butonlarını kullanırsanız, saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

Bundan sonra bir şey yapmanız gerekmez. Özgeçmiş, Kolin İnşaat İnsan Kaynakları departmanına iletilecektir. Departman, pozisyonun tüm gerekliliklerini yerine getiriyor olmanız durumunda, sizi çağıracaktır.

Kolin İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kolin İnşaat adı altında çalışabileceğiniz çok fazla pozisyon mevcuttur. Adayların genelde yaptığı hata, hepsine sıra sıra başvurmaktır. Lakin insan kaynakları, sizi uygun bulmazsa iletişime geçmez. 

Diğer bir hata ise özgeçmişte kendinizle alakalı bilgiler farkında olmadan yahut bilerek hatalı vermenizdir. Bu nedenle çağrı almak istiyorsanız, kendinize ait olan bilgileri, doğru biçimde girmeniz gerekmektedir. Pozisyon ilanlarını kaçırmamak için, her gün iş ilanlarını kontrol etmeniz tavsiye edilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu