Müşteri Hizmetleri

Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim

Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim ile alakalı bilgiler paylaştık. Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim yazımızın detayları..

Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim

Ünlü isim Kadir Çöpdemir’in sunumuyla her Cuma akşamı saat 23:00’da TRT 1 ekranlarında yayına giren Kolaysa Sen Yap, yarışma programı olarak Cuma akşamlarımıza renk katıyor. Yarışmacılar dikkat ve meziyet gerektiren zorlu oyunları oynarken, bir yandan da sorulan soruları yanıtlayarak zamanla yarış veriyor. 3 erli gruplardan iki farklı ekip kuruluyor ve iki ekip hem eğleniyor hem de 10.000 TL’ye varan para ödülünü kazanmak için kıyasıya rekabet gösteriyor.

Kadir Çöpdemir’un sunumuyla karşımıza çıkan Kolaysa Sen Yap, 3 etap ve 1 finalden meydana geliyor. İlk etapta yarışmacılar daha çok fiziksel performansların öne çıktığı bir yarışma sergiliyorlar. Diğer etaplarda ise bilgi ve beceriyi aynı anda kullanmak zorunda kalıyorlar. Hem sorulara yanıt veriyor, hem de zorlu oyunları oynuyorlar. Son etap ardından en yüksek puana ulaşan ekip, finalde yarışma şansına sahip oluyor. Etaplar için dizayn edilmiş farklı, halen hiçbir yerde karşılaşmadığımız 20’den fazla oyun aksamları yer alıyor.  Bir de üstelik Kadir Çöpdemir’in muhteşem sunumu ve ince şakaleri var. Hem komedyen, hem sanatçı, hem de sunucu Kadir Çöpdemir, yarışmacıları zorlayan bir diğer faktör. Eğlenceye doyduğumuz, adrenalin dolu bu program önceleri hafta sonları yayınlanırken şimdilerde Cuma akşamları gece yarısından bir saat önce, yani saat 23:00’da seyircilerle buluşuyor. Her yaştan kesimin keyif alarak seyrettiği Kolaysa Sen Yap, TRT 1 seyircilerini eğlenceye doyurmaya devam etmekte.

TRT 1 ekranlarında eğlence ve komedinin üst limitlerde dolaştığı Kolaysa Sen Yap yarışması için Başvuru formuna cagrimerkezimiz.com üzerinden varabilirsiniz. Yarışmaya katılma şansı elde edebilmek için aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız gerekmektedir.

Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu
Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: Kolaysa Sen Yap iletişim, Kolaysa Sen Yap başvuru, Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu, Kolaysa Sen Yap yorumları, Kolaysa Sen Yap başvuru nasıl yapılır, Kolaysa Sen Yap telefon numarası, Kolaysa Sen Yap telefon

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu