Bilgi Arşivi

Köfteci Yusuf İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Köfteci Yusuf İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Köfteci Yusuf İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Köfteci Yusuf İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Köfteci Yusuf İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Köfteci Yusuf’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Köfteci Yusuf bünyesine dahil olup Köfteci Yusuf iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Köfteci Yusuf işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Köfteci Yusuf’un açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1996 senesinde Bursa’nın İznik beldesinde bir esnaf köftecisi olarak yaşamına başlayan Köfteci Yusuf, ilk kez Bursa ve etrafında yayılarak el ettiği büyüme ile zaman içinde Türkiye’nin dört bir yanında yeni şubelerini hizmete sokmuştur.

Türkiye’nin önder et ve restoran markası olmak gibi bir misyon edinmiş Köfteci Yusuf, 2023 yılına kadar yurtdışında minimum 3 farklı ülkede yeni şube açmayı, ülkemizde ise mevcut restoran sayısını 500’e çıkartmayı hedeflemektedir.

Sayıları 10.000’i aşan çalışanlarına her geçen gün yenilerini ekleyen Köfteci Yusuf, bi hayli hızlı büyüme ve önder marka olma hedefleri ışığında çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Köfteci Yusuf İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKöfteci Yusuf İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Köfteci Yusuf İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Köfteci Yusuf personel adaylarına çok sayıda iş başvurusu alternatifi sağlamaktadır. Kurumsal kimliği ile öne çıkarak personel alımlarını büyük bir titizlik ve özveri ile yürüten Köfteci Yusuf, büyüme hedefleri ve restoran ihtiyaçları doğrultusuna secrtcv.com ve kofteciyusuf.com adresindeki insan kaynakları sekmesinden işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Secretcv.com adresinde giderek arama bölümüne Köfteci Yusuf adını yazarak firma adı altında bulunan tüm iş ilanlarına ulaşmanız olabilecek. Ardından siteye giriş yaparak bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer öncedenden secretcv.com adresinden bir kullanıcı hesabıniz yok ise kullanıcı hesabınizi oluşturmalı ve güncel bir CV yüklemesi yapmanız gerekir.

Diğer bir alternatif olarak ise kofteciyusuf.com adresine giderek, sitenin alt bölümünde bulunan İnsan Kaynakları yazısına tıklamanız. Açılan pencereden yeşil renk ile gösterilen açık pozisyonlar butonuna tıklayarak mevcut iş ilanlarını gözlemleyebilirsiniz.

Bu işlemler ile vakit kaybı yaşamak istemezseniz aşağıda bulunan linkler üzerinden Köfteci Yusuf’un secretcv.com adresindeki ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Köfteci Yusuf İş İlanları

Köfteci Yusuf, restoran sektöründen bir kariyer hedefi olan bunun yanı sıra müşteri tatminiyetine önem veren dinamik ekip dostları arıyor. Kasiyerlikten, komiliğe, muhasebeden mutfağa kadar sayısız iş olanağı sunan Köfteci Yusuf bunun yanı sıra kurumsal kimliği ile iş başvurularında bir güven ortamı yaratıyor.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Mobil Uygulama Geliştiricisi Bursa
2 İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü)
3 Web Yazılım Uzmanı Bursa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu