Başvurular

Koçtaş İş İlanları ve Personel Alımı

Koçtaş İş İlanları ve Personel Alımı, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Koçtaş İş İlanları ve Personel Alımı nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Koçtaş İş İlanları ve Personel Alımı ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Koçtaş İş İlanları ve Personel Alımı

Koçtaş Mağazaları Güncel İş İlanları

Sektörünün önder şirketlerinden olan Koçtaş gerektiği zaman Koçtaş İş İlanları ile eleman ve personeller almaktadır. Güncel ilanlar yayınlamakta olan Koçtaş başvuru yapacak kişilerin cv ileterek başvuru yapmalarını bekler. Koçtaş’a başvuru yapmak için adaylar iş başvurusu nasıl yapılır açıklayacağız.

Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş

1955 senesinde inşaat malzemelerini toptan ve perakende temininde bulunan Koçtaş; büyük satışlar ile sektörde ilerlemiştir. Koçtaş online satış yapmanın bunun yanında, mağazalarından da satış yapmaktadır. Şirket Koç grubu çatısı altında bulunmaktadır. Beyaz eşya, Bahçe malzemeleri, ev gereçleri, Tekstil ürünleri, Seramik ve aydınlatma sistemleri gibi birden çok yapı ürünü satışını gerçekleştirmektedir.

Koçtaş İş İlanları ve İş Başvurusu

Mağazalarında bazı zamanlarda personel ihtiyacı bir araya gelen Koçtaş Türkiye geneli mağazalarında çalıştırmak için iş ilanları yayınlamaktadır. Koçtaş için yapılan iş başvuruları işe alım süreci internet üzerinden vede fiziksel olarak mağazalarda bulunan insan kaynakları bölümünden yapılmaktadır. En kıymetli kaynağımız insan gücümüzdür diyen Koçtaş’ın personellerinden istediği nitelikler; Yenilikçi, Müşteri dinleyen, Değişime açık, Gelişime açık ve Süreklilik gösterebiliyor olmalarıdır.

Koçtaş Çalışma Şartları

Koçtaş farklı departmanlarda farklı maaş politikası uygulamaktadır. Bazıları sabit maaşlı, bazı pozisyonlarda prim sistemi mevcuttur. Personele aylık satış hedefini tutturmasında kazandığı ek kazanç prim uygulamasıdır. Kariyer ve eğitim olanakları sunan Koçtaş, personellerin kendilerini geliştirmesini istemektedir.

Koçtaş Müşteri Hizmetleri ve İletişim

Koçtaş Müşteri Hizmetleri  1 0 850 209 5050  2
Müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşebilmeniz olabilecekdür.
Koçtaş Yapı Marketleri Tic. A.Ş
Taşdelen Mahallesi, Sırrı Çelik Bulvarı No:5
34788 Çekmeköy – İSTANBUL
Telefon: 0850 209 50 50
Fax: (216) 484 43 13

Koçtaş Çalışabileceğiniz Pozisyon ve İş İlanları

Koçtaş başvuru yapan adaylar içinde uygun yetkinliğe sahip olanlar tercih edilmektedir. Başvuru formu doldururken geniş bir şekilde bilgi vermeniz mantıklı olacaktır.

 • Müşteri Danışmanı
 • Depo Elemanı
 • Kasiyer
 • Satış personeli
 • Nakliyeci
 • Şoför
 • Temizlik elemanı
 • Güvenlik Görevlisi
 • Mağaza Müdürü
 • Müşteri Temsilcisi
 • Montaj elemanı
 • Danışman

İş ilanları için mağazaya giderek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Her hangi bir pozisyonda çalışmak isteyen adaylar genel başvuru yaparak ön başvuruda bulunabilirler. Koçtaş Personel Alımı için İş Başvurusu.

Media Markt İş Başvurusu ve Personel Alımı 2022

Migros İş İlanları 2022 – İş Başvurusu Formu

Migros Çalışma Saatleri 2022

Tekzen Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu