Bilgi Arşivi

Koçak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Koçak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Koçak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Koçak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Koçak İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Koçak ’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Koçak bünyesine dahil olup Koçak’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Koçak işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Koçak’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’de kuyumculuk sektörünün önder markalarından birisi olan Koçak, 1958 senesinde Ankara’da kuruldu. Kaliteli hizmet anlayışı ve bağlı kaldığı prensipleri aracılığıyla kısa bir sürede tercih edilen bir marka halini aldı.

Bu büyümenin sonu olarak, 2021 yılı itibari ile İstanbul ve Türkiye geneli başta olmak üzere 1000’den fazla satış noktası ile müşterileri ile buluşmaya devam eden Koçak 14 ayar altından 22 ayar altına, pırlantalı mücevherlerden özel tasarım ürünlere kadar çok sayıda ürünü piyasa sunmakta.

Koçak İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKoçak İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Koçak İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koçal Gold personel alım gereksinimini kariyer.net internet sitesi üzerinden gidermektedir. Resmi web sitesi dahil olmak üzere başka bir platformda iş ilanları yayımlamayan Koçak’a kariyer.net adresi üzerinden basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey bir üyelik oluşturmak yahut mevcut kullanıcı hesabıniz ile siteye giriş yapmak olacaktır. Bunun için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklamanız yeterli.

Siteye giriş yaptıktan sonra güncel deneyim ve detaylarınızi içeren bir CV’ yi profilinize yüklemeniz gerekiyor.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Koçak adı altında bulunan onlarca iş ilanından dilediğinize başvuruda bulunabilirsiniz.

Siteye giderek vakit kaybetmek istemiyorsanız aşağıdaki linklerden mevcut iş ilanlarını görebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Koçak İş İlanları

Koçak her gün sayısı artmaya devam eden 1000’i aşkın satış noktası ve kurumsal adı altındaki eleman ihtiyacı ışığında sürekli olarak olarak işçi alımı gerçekleştiriyor. Koçak, köklü bir firma olmasının yanında ülkemizin bilinen isimlerinden biri olması gibi avantajları ile özellikle kuyumculuk sektöründe kariyer hedefi olan adaylar için bulunmaz fırsatlardan birini oluşturuyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1Romence Bilen Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
2Deneyimli Satış Temsilcisiİstanbul(Avr.)
3Bulgarca Bilen Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
4Pırlanta Saha Satış Temsilcisiİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu