Bilgi Arşivi

Koçak Farma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Koçak Farma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Koçak Farma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Koçak Farma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Koçak Farma İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Koçak Farma iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Türk İlaç Sanayi’nin hızla gelişen kuruluşlarından birisi olan Farma, 1971 senesinde beşerî ilaç ve ilaç etken maddesi üretmek amacı ile kurulmuştur.

Türk tıbbına ve ilaç sanayine önemli katkılar sağlayan şirket hemen hemen 350 çeşit beşerî ilaç üretmektedir. Türkiye’nin en büyük ilk 10 yerli ilaç şifrketindan birisi olan kurum, bunun yanı sıra ilk 500 büyük sanayi kuruluşu içinde bulunmaktadır.

Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 450 kişilik satış ve tanıtım teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmekte, bugün 1100’ü aşkın çalışanı ile 2 üretim tesisinde onlarca farklı branşta en modern ilaçları üretmektedir.

İlaç üretim sektöründe bir çok ilki de gerçekleştirmiş olan şirket bunun yanı sıra 3 yıl art arda kazandığı prestijli ödüller ile sektördeki önderliğini korumaktadır.

Türkiye’nin bunun yanında Avrupa Birliği GMP uygunluk sertifikasına da sahip olmasıyla bu ülkelere de ihracat da gerçekleştirmektedir.

Koçak Farma İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKoçak Farma İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Koçak Farma İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Alanında ülkemizin en büyük, Avrupa’nın ise sayılı kuruşlarından olan şirket sürekli olarak olarak büyüme gelişme hedefleri ışığında personel alımlarını sürdürmektedir.

Onlarca farklı meslek grubundan çok sayıda işçi alımını sürdüren Koçak, iş başvuruları için kariyer.net adresini kullanmaktadır.

Ülkemizin en fazla ziyaret edilen kariyer portalı konumunda olan kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için bi hayli basit iki adım bulunmakta.

Bu adımlardan en önemlisi eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak. İkinci ve daha basit adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra ise güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek.

Sitede hesap oluşturmak olmak için ilk kez sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve basit birkaç bilgiyi girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız.

Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook üzerinden kayıt olma olanağını da kullanabilirsiniz.

Siteye kaydolup, güncel bir özgeçmişinizi de hesabınıza yükledikten sonra platformdaki tüm iş ilanlarına tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma adı altında kariyer fırsatı yakalamak için bir diğer seçenek ise şirketin resmî web adresinde yayımlanan iş ilanlarına başvuruda bulunmak. Bunun için yazımızın devamında linkini bulabileceğiniz şirketin iş ilanları sayfasını kullanabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan 10’a yakın ilanı sıra sıra gezmenize gerek kalmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde tüm iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Koçak Farma İş İlanları

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarından biri olarak adı altında sayısız kariyer fırsatı barındıran şirket, özellikle ilaç sektöründe sayısız olanak sağlamakta. Firmanın resmî web adresi üzerinden de iş başvurusu yaparak çalışma şansınızı arttırabilirsiniz.

Bu bağlamda şirketin İş ilanları sayfasında bulunan güncel iş ilanlarını kullanabilirsiniz.  Bu adres üzerinden ise işe alım süreci ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilir, firma ile yapılacak olan mülakat gibi konuşmalara daha balakalı bir biçimde hazırlanabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Araştırma Geliştirme / Arge Müdürü Tekirdağ Başvur
Kalibrasyon Uzmanı Tekirdağ Başvur
Kalite Kontrol Analisti Tekirdağ Başvur
Validasyon Uzmanı Tekirdağ Başvur
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı Tekirdağ Başvur
Steril Üretim Şefi Tekirdağ Başvur
Fabrika Müdürü Tekirdağ Başvur
Bilgi İşlem Uzmanı Tekirdağ Başvur
Mekanik Bakım Mühendisi Tekirdağ Başvur
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul Başvur
Makam Şoförü İstanbul Başvur
Veri Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul Başvur
Satış Operasyonları Yöneticisi İstanbul Başvur

Daha fazla Koçak Farma iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu