Başvurular

Kocaeli Üniversitesi 55 Yaş Sınırlı Kamu Personeli Alımı 2022

Kocaeli Üniversitesi 55 Yaş Sınırlı Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Kocaeli Üniversitesi 55 Yaş Sınırlı Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kocaeli Üniversitesi 55 Yaş Sınırlı Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kocaeli Üniversitesi 55 Yaş Sınırlı Kamu Personeli Alımı

Kocaeli Üniversitesi aracılığıyla yeni yapılan kamu personeli alımı iş ilanı ile ülke genelinden başvuru ile 19 kişi üniversite adı altında istihdam edilecek.

Üniversite aracılığıyla yapılan bilgilendirmede bazı kadrolardaki personel seçimlerinde KPSS puan sıralaması yapılacakken bazı kadrolara yalnızca sözlü sınavına göre işçi alımı yapılacak.

kamu-personeli-alimi.jpg

Üniversite Boş Kadroları

Üniversite bünyesine boş kadro olarak 10 Büro personeli alımı, 5 Temizlik personeli alımı, 1 Tıbbi Laboratuvar teknikeri, 2 Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti ve 1 Eczacı kadrosuna yeni personeller alınacak.

Kocaeli Üniversitesi Personel Alımında Önemli Hususlar

Kocaeli Üniversitesi işçi alımında 5 temizlik personeli alımı adaylarının lise mezunu olması, 06 Aralık 2021 tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olması, KPSS P94 puanı olması gerekiyor.

Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti 2 personel adaylarının 55 yaşından gün almamış olması, bakım kuruluşlarında minimum 5 yıl iş deneyimine sahip olması ve bunu belgelendirebilmesi gibi başlıca kadro işçi alımında aranan özellikler bulunmaktadır.

Üniversite aracılığıyla yapılan bilgilendirmede adayların seçiminde 2020 senesinde tertip edilen merkezi KPSS P93 ile P94 puanları esas alınacak.

Memur Alımı Başvurusu Ne zaman?

Memur alımında kılavuzda gösterilen başvuru şartlarını taşıyan personel adaylarının 06 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını “basvuru.kocaeli.edu.tr” adresinden online olarak yapmaları gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu