Bilgi Arşivi

Koç Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Koç Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Koç Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Koç Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Koç Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Koç Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Koç Holding bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Koç Holding işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Koç Holding’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ülkemizin ilk ve en büyük holdingi olan Koç Holding, 1926 senesinde Vehbi Koç aracılığıyla kurulmuştur. Vehbi Koç’un ticarete başlaması ve zamanla genişlettiği iş alanları ile 1963 senesinde 25′ ulaşan şirket sayısı ile holding statüsünü kazandı.

Dünya’nın en büyük 500 sanayi şifrketi içinde 471. sırada bulunan Koç Holding, ülkemizde ise dört şirketi ile ilk 10 sırada bulunmaktadır. 2021 itibari ile adı altında 94.000’den fazla personele iş olanağı sağlayan Koç Holding ülkemizin en büyük değerlerinden biri olmaya sürdürmektedir.

Koç Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuKoç Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Koç Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koç Holding genel merkezine ve adı altında barındırdığı firmalara gereksinimi olan personel alımlarını kariyer.net adresinde paylaşımı yaptığı iş ilanları ve resmi web adresindeki kariyer fırsatları bölümünden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresine giderek Koç Holding’in tüm iş ilanlarını görebilir bu ilanlardan size en uygun olanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Kariyer.net adresinden iş başvurusunda bulunmak için gereksiniminiz olan tek şey bir hesap oluşturarak güncel bir CV’yi bu hesaba yüklemek.

Diğer bir alternatif olarak https://www.kockariyerim.com adresine giderek Koç Holding’in adı altında bulunan 400’den fazla iş ilanına ulaşabilir ve kendinize uygun bir iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Koç Holding İş İlanları

Ülkemizin en büyük şirket topluluklarından birisi olan Koç Holding güncel olarak 400’den fazla iş ilanını sitesinde yayımlamakta. Her geçen gün işçi alımına hız veren Koç Holding’in tüm güncel iş ilanlarını ve başvuru koşullarını öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip edebilir, Koç Holding’ sunduğu kariyer fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Koç Holding iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu