Müşteri Hizmetleri

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KKTC Telsim çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde KKTC Telsim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden KKTC Telsim şikayet hattına ulaşabilirsiniz. KKTC Telsim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

KKTC Telsim, 1995 senesinin Ağustos ayında kurulmuş, Ekim ayında ise abone alımına, faaliyetlerine başlamıştır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk GSM operatörü olma niteliğini taşımaktadır. 2006 senesinde Vodafone bünyesine dahil olmuştur. KKTC Telsim’in ortalama 340 bini aşkın abonesi bulunmaktadır. KKTC’de ki pazar payı  %40’tır.

KKTC Telsim operatörü en güncel ve en yeni teknolojileri abonelerine buluşturuyor, müşteri tatminiyetine dayanan genel politikası ile her geçen gün verdiği hizmet ve kaliteyi arttırmaya devam etmektedir.

KKTC Telsim Çağrı Merkezi Numarası

Uzakları yakın yapan elektronik eşyalar aracılığıyla iletişim artmaktadır. Birbirimize ne kadar uzak olsak da birbirimizden haber alma olanağımız her geçen gün daha da gelişmektedir. Sadece ses ile görüşme değil görüntü ile de görüşme yaparak iletişime yeni bir yol açılmıştır. İnsanların birbirleriyle görüşmelerini sağlayan yalnızca elektronik cihazlar değil bunun yanı sıra operatörlerdir. Operatör deyince akla gelenlerden ilki Vodafone olmaktadır. Aklınıza gelmeyecek en kuytu köşelerde dahi çeken bu operatörün bir bayisi de KKTC’de bulunmaktadır. Buradaki üyelerine de en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Müşterileri ile sürekli olarak iletişim halinde bulunmaktadır. Bunu da KKTC Telsim çağrı merkezi numarası ile yapmaktadır.

KKTC Telsim Müşteri Hizmetleri Numarası

Bizi birbirimize yakın kılan, en fazla kullanılan operatörlerden Vodafone, KKTC’de de hizmet vermektedir. Buradaki üyelerinin de her zaman yanında olmakta ve en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Her türlü sorunda ve hatlarınızla alakalı sorularda KKTC Telsim müşteri hizmetleri numarasıhizmetinizde bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken +90 542 888 05 42 numarası aramaktır. Bunun bunun yanında yalnızca 548 numarasını tuşlayarak da müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. WhatsApp destek hattından da hizmet alabilirsiniz. Bunun için ise +90 548 810 05 48 numarası ile görüşme sağlayabilirsiniz.

KKTC Telsim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Abonelerine en iyi ve en bi hayli hızlı hizmeti vermeyi amaç edinen firmamız, işinde uzman müşteri temsilcileri ile çalışmaktadır. Müşteri tatminiyetini ön planda tutmakta ve bu doğrultuda çalışmaktadır. Verdiği hizmette her geçen gün daha ileriye gitmektedir. Abonelerin en bi hayli hızlı biçimde müşteri temsilcileri ile görüşmekte ve sorularına yanıt bulmaktadır. Müşterileri yukarıdaki verilen numaraları arayarak müşteri hizmetlerine bağlanmaktadır. KKTC Telsim müşteri hizmetlerine direk bağlanmaiçin yukarıda verilen numaraları arayarak operatörün yönergelerini takip etmeniz yeterli olmaktadır.

KKTC Telsim Şikayet Hattı

Verdiği hizmeti gün geçtikçe geliştirmekte olan operatörümüz, müşterilerini bir aile olarak görmektedir. Kendisini geliştirmek için abonelerinin geri dönüşlerini dikkate almaktadır. Sizden gelecek olan geri dönüşler hep daha ileriye götürecektir. Her türlü şikayet, dilek ve istekte KKTC Telsim şikayet hattıolan yukarıda verilen numaraları kullanabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz diğer konularda www.kktctelsim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Email Aşağıdaki mail adresinden bize varabilirsiniz.
[email protected]

Telefon – Faks KKTC Telsim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 542 888 05 42 yahut 548

KKTC Telsim Genel Müdürlük Faks Numarası:
+90 (392) 227 05 84

Çağrı Merkezi WhatsApp Destek Hattı:
+90 548 810 05 48

Adres KKTC Telsim Genel Müdürlük
Ali Rıza Efendi Caddesi, No: 33/A, Ortaköy – Lefkoşa / KKTC

KKTC Telsim’in üç haneli ve 0392’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan bakiyenizi sorgulayabilir, kalan kullanım hakkınızı öğrenebilir, tarifeler ve paketler ile ilgili bilgi alabilir, fatura borcunuzu öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
548
+90 392 444 0 542

Arama Kelimeleri: kktc telsim iletişim bilgileri, kktc telsim telefon no, kktc telsim irtibat tel, kktc telsim canlı destek, kktc telsim müşteri temsilcisi, kktc telsim şikayet hattı, kktc telsim müşteri hizmetleri numarası, kktc telsim çağrı merkezi numarası, kktc telsim iletişim numarası, kktc telsim çağrı merkezi, kktc telsim müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu