Müşteri Hizmetleri

Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı ile alakalı bilgiler paylaştık. Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı yazımızın detayları..

Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Kızılay çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Kızılay müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kızılay şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Kızılay müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kızılay Çağrı Merkezi Numarası

Kızılay 11 Haziran 1868 tarihinden bu yana; savaşlarda, olağan üstü hallerde, yangın, deprem, salgın hastalık vb. afet ve felaketlerde, hükümetin gerekli bulduğu durumlarda vatandaşa yahut silahlı kuvvetlerin yardıma koşar. Vatandaşın her türlü beslenme, barınma, tedavi gibi gereksinimlerini karşılar.

Kızılay çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kurum tüm faaliyetlerini yardımseverlerin bağışları aracılığıyla yürütür. Bu kuruma bağış ve yardım yapabilmek, kan verebilmek, gönüllü çalışan olabilmek için çağrı merkezi numarası aracılığı ile ulaşılabilir.  Ayrıca tüm hizmetler ile ilgili bilgi alabilmek ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek için de çağrı merkezini arayabilir ve basit bir şekilde iletişim kurarak, her türlü sorunuza yanıt bulacaksınızdır.

Kızılay Müşteri Hizmetleri Numarası

İnsani yardım kuruluşu olan Kızılay, günde binlerce kişi aracılığıyla telefon hattı üzerinden aranır. Bu kurum ile iletişime geçebilmeniz adına çağrı merkezleri kurulmuştur. Çağrı merkezlerinde binlerce çağrı merkezi görevlisi, vatandaşlara hizmet vermek üzerine görev almaktadır. Bu kuruma merak ettiğiniz her türlü soruyu sormak, bağış yapmak, kan vermek, gönüllü yahut ücretli çalışanı olabilmek, merak ettiğiniz konulardaki bilgiyi alabilmek için 168 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bu numarayı tuşladığınızda sizlerden gelen çağrılara yanıt vermek üzere bekleyen, müşteri hizmetleri temsilcileriyle basit bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Kızılay müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Kızılay Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kızılay ile iletişime geçebilmek için 168 numaralı çağrı merkezine bağlanabileceğiniz gibi, internet üzerinden de www.kizilay.org.tr adresine tıklayarak varabilirsiniz. Telefonların ve bilgisayarların başında yüzlerce müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Müşteri temsilcileri alanında uzman ve profesyonel bir ekibi oluşturan bireylerdir. Bunun yanında kısa zaman zarfında güvenilir bilgiye varabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulacaksınızdır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kızılay müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Kızılay Şikayet Hattı

Kızılay Derneği, vatandaşlardan gelen tüm şikayetleri, istekleri ve sıkıntıları kurumun yetkili bireyleri aracılığıyla detaylı bir biçimde inceler. Vatandaşlardan gelen şikayetler ve istekler ışığında yaptırımlar yapar ve hizmet iyileştirmesi yönünde çalışmalar yapar. Kurum ile alakalı yahut çalışanlardan biriyle alakalı, herhangi bir şikayetiniz olduğu zaman Kızılay şikayet hattı numarasını arayarak bildirebilirsiniz. Ayrıca şikayetlerinizi kurumun internet sitesi üzerinden de yetkili bireylere iletebilirsiniz. Bunun bunun yanında sosyal platform hesapları üzerinden kurumu takip ederek de çalışmalarından haberdar olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Kızılay müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Kızılay şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kızılay Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

168

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Kızılay çağrı merkezi numarasına 168 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Ataç-1 Sokak No: 32 Yenişehir 06420 ANKARA / TÜRKİYE

Telefon No : +90 312 584 18 68

Faks İrtibat Hattı : +90 312 430 01 75

Çağrı Merkezi : 168 (Ücretsiz)

Arama Kelimeleri: Kızılay iletişim bilgileri, Kızılay telefon no, Kızılay irtibat tel, Kızılay canlı destek, Kızılay müşteri temsilcisi, Kızılay şikayet hattı, Kızılay müşteri hizmetleri numarası, Kızılay çağrı merkezi numarası, Kızılay iletişim numarası, Kızılay çağrı merkezi, Kızılay müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu