Başvurular

Kızılay Ankara ve Gaziantep’e Personel Alımı Yapıyor (Başvuru Ekranı) 2022

Kızılay Ankara ve Gaziantep’e Personel Alımı Yapıyor (Başvuru Ekranı) 2022, iş başvuruları bölümünde Kızılay Ankara ve Gaziantep’e Personel Alımı Yapıyor (Başvuru Ekranı) ile ilgili bilgi aktaracağız. Kızılay Ankara ve Gaziantep’e Personel Alımı Yapıyor (Başvuru Ekranı) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kızılay Ankara ve Gaziantep’e Personel Alımı Yapıyor (Başvuru Ekranı)

Kızılay işçi alımı yeni ilanlarını paylaşımı yaptı. Kızılay yeni ilanlarında Ankara ve Gaziantep şehirlerine alım yapacaktır. Başvuru yapacak adaylar için haber içinde başvuru ekranı sunuldu. Kimler nasıl başvuru yapacak ve alım şartları içinde neler olduğunu sunduk.

Çağrı Merkezi Operatörü Alımı Gaziantep

Başvuru Şartları İstenen Bilhassari

Lisans mezunu, tercihen alakalı alanda minimum 1 yıl deneyim sahibi, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, ileri düzeyde arapça bilen (okuma-yazma-konuşma), ekip çalışmasına yatkın, iletişim yetkinliği kuvvetli, iş takibi ve neticelendirılması hususunda başarılı, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti kuvvetli, sabırlı ve gelişime açık, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yahut minimum 2 yıl tecilli olması gerekiyor.

Alınacaklar ne iş yapacak?

Çağrı merkezine gelen çağrıları standart ve prosedürlere uygun olarak cevaplamak, geri bildirim verilmesi gereken çağrılara zamanında dönüş yapmak, kızılaykart programları kapsamı içinde yapılan güncellemeleri takip etmek ve uygulamak ve çağrı sonrası raporlama işlemlerini yapmak.

Kurumsal İletişim Uzmanı Alımı (KİU) Ankara

Lisans mezuniyeti (tercihen ülkeler arası ilişkiler, siyaset, insan ve toplum bilimleri yahut iletişim fakültesi), İlgili alanda tercihen minimum 2 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilgisi (okuma yazma, konuşma) olan, (Tercihen ikinci yabancı dil bilen), İletişim becerisi yüksek, çözüm odaklı, pratik çözümler üretebilen, İyi düzeyde MS Office programları bilgisine sahip, Türkçe ve İngilizce dil bilgisi kaidelerina hakim, Etkili metinler hazırlayabilen, Projelendirme aşamalarında etkili sunumlar hazırlayabilen, İzleme ve raporlama konularında yetkin, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) olanlar başvuru yapabilecek.

Başvuru yapacaklar link adresinde yapabilecek. Diğer tüm kurum ilanları için aşağıda sunulan ücretsiz cep uygulaması ile varabilirsiniz.

Başvuru ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu