Başvurular

Kızılay 2022 Yılı En Az İlkokul 12 Unvan Personel Alımı Başvurusu 2022

Kızılay 2021 Yılı En Az İlkokul 12 Unvan Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Kızılay 2021 Yılı En Az İlkokul 12 Unvan Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Kızılay 2021 Yılı En Az İlkokul 12 Unvan Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kızılay 2021 Yılı En Az İlkokul 12 Unvan Personel Alımı Başvurusu

Kızılay aracılığıyla yapılan açıklama ile 2021 yılı için kurum bünyesine 12 kadroda minimum ilkokul mezunu adaylar içinden yeni işçi alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylarda minimum ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. Başvuru ekranı haberin sonunda sunuldu.

Kızılay Kamu Personeli Alımı Açık 12 Kadro Ünvanları Neler?

Kızılay kamu personeli alımı için yapılan bilgilendirmede yayına giren boş kadro ve ünvanlar;

Yaşlı Bakım Teknikeri,

Temizlik Görevlisi,

Bina Teknik İşler Görevlisi,

Sosyal Hizmetler Uzmanı,

Hobi ve Etkinlik Öğreticisi,

Hemşire,

Muhasebe Görevlisi,

Garson,

Fizik Tedavi Sorumlusu,

Aşçı,

Çamaşırhane Görevlisi,

Aşçı Yardımcısı kadroları bilgisi verildi.

Kızılay Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

Kızılay işçi alımı başvuruları Kızılay ın resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olup adayların “başvuru.kızılaykariyer.com” üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor.

Kızılay Yaşı Bakım Teknikeri Memur Alımı

Kızılay Yaşlı Bakım teknikeri memur alımı için adayların üniversitelerin alakalı bölümlerinden mezun olmaları, mesleğinde minimum 2 yıl tecrübe sahibi olması ve İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranıyor.

Kızılay Temizlik Görevlisi Alımı İşçi Alımı

Kızılay temizlik görevlisi alımı ilanı için işçi alımı yapılacak. Adaylarda aranan başlıca özellikler minimum ilkokul mezunu olmaları, iki yıl çalışma deneyimi olması, İstanbul Avrupa yakası ikametli olması veya ikamet edebilecek olması şartları aranmaktadır.

Kızılay Bina Teknik İşler Görevlisi Devlet Personeli Alımı

Kızılay Bina Teknik İşler Görevlisi devlet personeli alımı için adayların teknik lise mezunu olmaları, minimum 3 yıl meslek deneyimi olması, askerlik ilişiği olmaması gibi şartlar aranmakta.

Kızılay Sosyal Hizmet Uzmanı Kamu Personeli Alımı

Kızılay Sosyal Hizmet Uzmanı kamu personeli alımında adayların lisans sosyal hizmet bölüm mezunu olmaları, üç yıl mesleki deneyim sahibi olmaları, geriatri alanı yeniliklerini takip eden işçi alımı yapılacak.

Kızılay Hobi ve Etkinlik Öğreticisi Personel Alımı

Kızılay Hobi ve Etkinlik Öğreticisi işçi alımı adaylarının üniversite alakalı bölüm mezunu olmaları veya bu alanda sertifika sahibi olması, dört yıl alanında profesyonel olması şartları aranmaktadır.

Kızılay Hemşire Memur Alımı

Hemşire olarak yapılacak memur alımında adayların minimum sağlık meslek mezunu olması ama lisans hemşireler tercih edilecek, alanında minimum 2 yıl deneyim gibi şartlar aranmakta.

Kızılay Muhasebe Görevlisi Kamu Alımı

Muhasebe görevlisi olarak yapılacak kamu alımı için adayların lisans muhasebe, iktisat, maliye gibi bölüm mezunu olmaları, 3 yıl genel muhasebe tecrübesi olması, SAP muhasebe uygulamalarına hakim olması gibi şartlar aranılmaktadır.

Kızılay Bünyesine Garson Personel Alımı

Garson işçi alımı için adayların asgari lise mezunu olmaları, alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olmaları gibi şartlar aranılmaktadır.

Fizik Tedavi Sorumlusu Kamu Personel Alımı

Fizik tedavi boş kadrosuna yapılacak kamu personeli alımı adaylarının üniversitelerin bu alanlarından mezun olmuş olmaları veya bu kulvar da sertifika sahibi olmaları, alanında minimum 4 yıl tecrübe sahibi olmaları gibi şartlar aranılmaktadır.

Kızılay 2021 Yılı Aşçı Personel Alımı

2021 yılı Aşçı işçi alımında adayların üniversitelerin alakalı alanlarından mezun olması veya sertifika sahibi olmaları, mesleklerinde minimum 6yıl deneyim sahibi olmaları gibi başlıca şartlar aranılmaktadır.

Sertifikalı Çamaşırhane Görevlisi Personel Alımı

Çamaşırhane görevlisi olarak alınacak personel adaylarının bu alanda sertifika sahibi olmaları, mesleki yeterliliklerini belgelemeleri, minimum 3 yıl deneyim sahibi olmaları, kumaş yıkama koşulları bilgisi olan personeller alınacak.

Aşçı Yardımcısı 2021 Yılı Personel Alımı

Aşçı yardımcısı 2021 yılı işçi alımı için adayların üniversite alakalı bölüm mezunu olmaları  veya sertifika sahibi olmaları, minimum iki yıl alanında tecrübesi olması gibi başlıca şartlar aranılmaktadır.

Başvuru Ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu