Başvurular

Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı Başvurusu 12-16 Temmuz 2022

Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı Başvurusu 12-16 Temmuz 2022, iş başvuruları bölümünde Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı Başvurusu 12-16 Temmuz ile ilgili bilgi aktaracağız. Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı Başvurusu 12-16 Temmuz ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı Başvurusu 12-16 Temmuz

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü büro memuru alımı ilanı yayınlandı. İŞKUR iş ilanlarına göre başvuruları 12-16 Temmuz tarihleri içinde alınacak. Kıyı Emniyeti ilanına Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilir.

Başvuru yapacak adaylar İŞKUR ilanları üzerinden 00006140925 numarasını tercih ederek işlem yapacaktır. 12 Temmuz ile 16 Temmuz tarihleri içinde elektronik ortamda başvuru kabul edecektir. İŞKUR dışında yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Üniversitelerin; Radyo, Televizyon ve Sinema, Gazetecilik, Sinema ve Televizyon, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı, Basın Yayın, Yeni Medya, Medya ve İletişim, Yeni Medya ve İletişim, Görsel İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim Bilimleri, İletişim ve Tasarım bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Tercihen grafik tasarım ve video montaj programlarına hakim olmak.

Tercihen yabancı dil (İngilizce) biliyor olmak.

MS Office programlarını bilmek.

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak,

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı yahut sözlü metotlarınden biri yahut ikisi tercih ederek yapılacak) neticesinde işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde alakalı mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları ile ilgiliki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 3 aylık deneme süresi içinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

Bu bağlamda işe ekranlara gelecek aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılır. Alım süreci ile alakalı tüm açıklamalar; Kuruluş web sayfası açıklamalar bölümünden yapılacak olup, bunun bunun yanında adreslere başka tebligat yapılmayacaktır.

En az KPSS 60 puanı bulunan adaylar içinden alım yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu