Başvurular

Kıyı Emniyeti 5 Büro Memuru Alımı Başvurusu 22-26 Nisan 2022

Kıyı Emniyeti 5 Büro Memuru Alımı Başvurusu 22-26 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde Kıyı Emniyeti 5 Büro Memuru Alımı Başvurusu 22-26 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. Kıyı Emniyeti 5 Büro Memuru Alımı Başvurusu 22-26 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kıyı Emniyeti 5 Büro Memuru Alımı Başvurusu 22-26 Nisan

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Türkiye genelinden başvuruları kabul edeceği 5 büro memuru alımı yapacak. Kıyı Emniyeti işçi alımına kimler nasıl başvuru yapacak. İş ilanları İŞKUR başvuruları nasıl yapılacak.

kiyiemniyetigenelmudurlugubina.jpg

Türkiye İş Kurumu üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile başvurular 26 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak. Elektronik ortam harici başvuru kabul edilmiyor. Başvuru ilan 0006003341 ve 00006003479 numaraları ile yapılacak.

kiyi-emniyeti-is-ilanlari.jpg

Büro memuru için aranan nitelikler B sınıfı iş güvenliği sertifika sahibi olması gerekmektedir. 18 yağını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş adayların başvurusu kabul edilecek. Lisans mezunu ve minimum KPSS 60 puanı yer alıyor olması istenmiştir.

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) (İngilizce) minimum (B) düzeyinde yahut ülkeler arası geçerliliği bulunan ve ÖSYM Yönetim Kurulunca eşkıymetliği kabul gören sınavlardan buna denk puan aldığına ilişkin belgeye sahip olmak, analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek, MS Office programlarını bilmek, reklamcılık, halkla ilişkiler ve reklamcılık, halkla ilişkiler, halkla ilişkiler ve tanıtım bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak, KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden minimum 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu