Başvurular

Kıyı Emniyeti 19 Daimi İşçi Alım İlanı 2022

Kıyı Emniyeti 19 Daimi İşçi Alım İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde Kıyı Emniyeti 19 Daimi İşçi Alım İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. Kıyı Emniyeti 19 Daimi İşçi Alım İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kıyı Emniyeti 19 Daimi İşçi Alım İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 31 Mayıs 2021 resmi gazete açıklamasuna göre kamu personeli statüsünde olmak üzere 19 daimi işçi alımı yapacağını ilan etti. Kıyı Emniyeti alım başvuruları İŞKUR iş ilanları ile yapılacak. İlana göre iç denetçi, mimar, mühendis ve kaptan unvanlarında görev verilecek.

İkinci Kaptan Alımı 7 Kişi Başvuru Şartları

Denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu ve üniversitelerin güverte/deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

İkinci Mühendis Alımı 9 Kişi Başvuru Şartları

Denizcilik fakültesi, yüksek denizcilik okulu, deniz harp okulu ve üniversitelerin makine bölümü, gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi makineleri işletme mühendisliği ve makine mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Mimar Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren mimarlık bölümünden veya bunlara denkliği yükseköğretim kurulunca kabul gören yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak.

İç Denetçi Alımı 2 Kişi Başvuru Şartları

En az dört yıl süreli eğitim veren yükseköğretim kurumları ile denkliği yükseköğretim kurulu aracılığıyla kabul gören yurt dışındaki eşdeğer eğitim kurumlarından birinden mezun olmak.

Başvuru yapacak adaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden 31 Mayıs 2021 ile 4 Haziran 2021 tarihleri içinde işlem yapacaktır. Elektronik ortamda başvuru kabul edilecek olup seçileceklere mülakat sınavı uygulanacaktır. Mülakat sınavı ile alakalı olarak tüm detaylar kılavuz şeklinde sunuldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu