Başvurular

Kıyı Emniyet Müdürlüğü 9 Kamu Personeli Alacak (27 Eylül-1 Ekim) 2022

Kıyı Emniyet Müdürlüğü 9 Kamu Personeli Alacak (27 Eylül-1 Ekim) 2022, iş başvuruları bölümünde Kıyı Emniyet Müdürlüğü 9 Kamu Personeli Alacak (27 Eylül-1 Ekim) ile ilgili bilgi aktaracağız. Kıyı Emniyet Müdürlüğü 9 Kamu Personeli Alacak (27 Eylül-1 Ekim) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Kıyı Emniyet Müdürlüğü 9 Kamu Personeli Alacak (27 Eylül-1 Ekim)

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Kıyı Emniyet Müdürlüğü daimi 9 kadroda işçi alımı yapacağını ilan etti. Kamu Kurumu İŞKUR iş ilanları üzerinden ilana çıkarak aynı yerden başvuruları kabul etmektedir. Adaylar başvurularını anlık olarak yapabilecek olup 1 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapacaktır.

kiyi-emniyeti-genel-mudurlugu-kamu-personel-alim.jpg

İŞKUR 00006306751 iş ilan numarası ile başvuruları elektronik ortamda kabul etmektedir. İstanbul şehri çalışma adresi olarak ilan edilmiştir.

kiyi-emniyet-personel-alimi.jpg

Deniz Trafik Operatörü Alımı Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak.

26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı iki yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına veya devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama ve kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Kuruluşça yapılacak mülakat sınavına kadar ibraz edilmek üzere; İngilizce dil bilgisine yönelik ÖSYM aracılığıyla yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) minimum 60 puan almak yahut ÖSYM aracılığıyla buna denk kabul gören yabancı dil belgesine sahip olmak veya GASM aracılığıyla tertip edilen Denizcilik İngilizcesi sınavından minimum 75 yahut kılavuz kaptan yeterliği ile fiili olarak herhangi bir kılavuzluk teşkilatında kılavuz kaptan olarak çalışıyor olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak. Bu bağlamda işe alınacak aday, Deniz Trafik Operatörü adayı olarak işe başlatılır. Uzakyol Kaptanı yeterlik belgesine ve minimum 1 yıl deniz hizmeti tecrübesine sahip olmak.

Deniz Trafik Operatörü adayı olarak vazifeye başlatılacak personelden Gemi Trafik Hizmetleri Sistemlerinin Kurulmasına ve İşletilmesine İlişkin Yönetmeliği göre alakalı düzenlemeler kapsamı içinde İdarece belirlenecek görev başı eğitimini görev alacağı hizmet bölgesindeki gemi trafik hizmetleri otoritesinin gözetiminde başarıyla bitiremeyenlerin iş anlaşmaleri 4857 sayılı İş Kanunu ikaznca feshedilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu