Müşteri Hizmetleri

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapyurdu çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Kitapyurdu, 1985 senesinden bu yana hizmet yayıncılık ve kitap işleri yapan Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. şirketi aracılığıyla kurulmuştur. Kitapyurdu’nun genel amacı, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak okuyucu-yayıncı-dağıtıcı problemlerine kökten çözüm sağlayarak, dakikalar içinde ve basit bir şekilde yüz binlerce kitabı en uygun biçimde üyelerine sunmaktır.

Kitapyurdu’nda onlarca kitap kategorisinde aradığınız tüm kitapları bulabilir, güncel albümler bulabilir, e-book, film ve oyun gibi kategorilerde binlerce değişiklikte ürünü tek tıkla satın alabilir, kapınıza kadar isteyebilirsiniz. Kitapyurdu kitap severlerin vazgeçilmez alışveriş sitesi olmuş durumdadır.

Her gün en az on bin birinin sipariş verdiği bir site olan kitapyurdu bunun bunun yanında her gün kırk binin üzerinde kitabı kitap severler ile buluşturmaktadır. Robotik teknoloji ile alt yapısını her gün güçlendirmeye devam eden site giderek büyümesine devam etmektedir.

Beş milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan kitapyurdu sitesinden kitap almak isteğe göre üyelik girişi yapabilir ve almak istediğiniz kitapları sepetinize ekledikten sonra adres, ödeme işlemleri gibi adımlarda sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi ödeme seçeneğinde kart ile yaparsanız yüz lira üzerinde farksız bir biçimde iki taksitte ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizde 3D secure güvenli ödeme seçeneğini tercih ederek kart detaylarınızin gizliliğini koruyabilir ve işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi Numarası

Sipariş işlemlerinizi tamamladıktan sonra hesabınız üzerinden rahatlıkla kargo takibinizi yapabilirsiniz. Üye olmadan misafir giriş ile yapılan işlemlerde kargo takibi yapılamamaktadır. Siparişler ortalama üç gün ile beş gün içinde tedarik edilmektedir. Sizlere ulaşması ise tedarik sürecinden sonra genelde bir ile üç gün içindedır. Siparişlerinizi yurt dışından da verebilirsiniz. Bu durumda kargo teslim süresi iki ile on dört gün içinde olabilmektedir. Siparişleriniz kargolanmadan önce teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Tedarik zamanının uzaması durumunda tedarik edilenleri erken teslim alabileceğiniz tedarik edilenleri gönder seçeneğini kullanabilirsiniz. Siparişleriniz kargolanmadan önce siparişimi iptal etmek istiyorum seçeneği ile iptal sürecini başlatabilirsiniz. Siparişinizi teslim alırken kolisinden herhangi bir hasar olup olmadığı kontrol ediniz eğer hasar varsa kargonuzu teslim almayınız.

Kitapyurdu web sitesi üzerinden üyelik işlemlerinizden sonra puan kazanabilir bunun bunun yanında üyelik türleriniz sipariş yoğunluğunuza göre değişmektedir. Sizlere birden çok avantaj sağlayan sistemi ile kitapyurdu üyelerine önem verdiğini göstermektedir.

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri

Kitapyurdu bi hayli rağbet gören bir sitedir. Müşterilerine ülkemizin her şehriden en iyi biçimde hitap etmesini bildiği için kullanıcı kitlesini arttırmaktadır. Kitapyurdu sitesi üzerinden e posta ile istediğiniz iletişime geçebileceğiniz gibi kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası olarak da hizmet vermektedir. Müşterilerine bi hayli önem veren yaşadığı sorunlara en bi hayli hızlı ve pratik çözümler sunan müşteri hizmetlerine sahiptir. Müşteri hizmetleri üzerinden dilediğiniz hususta destek alabilir, kitaplar ile alakalı öğrenmek istediklerinizi sorabilir bunun bunun yanında yaşadığınız sorunlara bi hayli hızlı bir biçimde çözüm bulacaksınızdır.

Kitapyurdu üyelerine önem verdiği için müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak kullanmaktadır. Sizlere en iyi hizmet sunma maksadıyla hem uygun hem de bi hayli hızlı temin gibi seçenekler ile çalışan site her geçen gün üyelerinin olumlu dönütlerini almaktadır.

Kitapyurdu Şikayet Hattı

Kitapyurdu’nun 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla, Kitapyurdu kullanıcı hesabıniz ile ilgili tüm poblemlerinızı bildirebilir, ürün satın alım esnasında yaşadığınız poblemleri bildirebilir, kargo ve ürünü teslim aldıktan sonraki yaşadığınız tüm sorun ve sıkıntıları bildirebilirsiniz. Ayrıca hem bu hat üzerinden hem de aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla istek, görüş, öneri ve tatminiyetlerinizi Kitapyurdu’na basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 519 87 20

Kitapyurdu Mail Adresi
[email protected]

Kitapyurdu İletişim Formu

Arama Kelimeleri: kitapyurdu iletişim bilgileri, kitapyurdu telefon no, kitapyurdu irtibat tel, kitapyurdu canlı destek, kitapyurdu müşteri temsilcisi, kitapyurdu şikayet hattı, kitapyurdu müşteri hizmetleri, kitapyurdu çağrı merkezi, kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası, kitapyurdu çağrı merkezi numarası, kitapyurdu iletişim numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu