Müşteri Hizmetleri

Kitapsepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapsepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kitapsepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kitapsepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kitapsepeti Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapsepeti çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Kitapsepeti müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

2010 senesinde kurulan platform, internet üzerinden binlerce farklı kitaba anında ulaşım olanağı veriyor. 10 senedir sektörde özel olanaklar sağlanması, kapıda ödeme yahut kartla ödeme olanağıyla müşteri sayısında artış görülüyor. Mağazalara giderek sıra sıra araştırmak yerine, arama bölümünden hangi ürünün alınmak istendiğine bağlı olacak biçimde birkaç saniyede kitaplara erişilebiliyor. Müşteri tatminiyetini sağlayabilmek, kısa zaman zarfında kargoların müşteriye ulaştırılmasına yardımcı olmak maksadıyla özel şirket politikaları yer alıyor.

Kitapsepeti Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’de yayına giren, baskısı yapılmaya devam edilen, stoklarda bulunan tüm kitapların sipariş edilmesi olabilecekdür. Bu açıdan yalnızca bir yahut tek siparişinizde bir adet olacak biçimde ürünlerin teminine dair kısıtlamalar yer almıyor. Kitapsepeti çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Alınan kitaplara dair sipariş takibi yapılmasını sağlayan kodları, adresinizi sisteme girdikten ve satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra alabiliyorsunuz. Direkt olarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçilebiliyor ve merak edilen yahut şikayetçi olunan durumlara dair görüşmeler yapılabiliyor. İade ve değişim olanağı bulunan kurum, kargo ve teslimata dair her anlamda yardımcı olmayı planlıyor. Her sipariş için sürekli olarak olarak bilgilerin girilmesi gerekmemesi için, üyelik oluşturulması ve verilerin sistemde kayıtlı kalması olabilecek oluyor. Online kitap, hobi ürünleri, oyuncak ve okuma ekipmanlarıyla alakalı satışların yapıldığı platformda şu kategorilerde hizmet veriliyor.

 • Çocuk kitapları
 • Kitapfest
 • Okuma gereçleri
 • Hobi – oyuncaklar
 • Yakında çıkacak kitaplar
 • Çok satanlar
 • Yeni çıkan kitaplar
 • İmzalı kitaplar
 • Kargosu ödenenler
 • Yayınevi mutfağı
 • Yazarlar
 • Yayınevleri

Sadece kitapların ismiyle değil, türüyle, çıkış tarihiyle, yazarıyla, yayıneviyle yahut stoklarda bulunanlara yönelik filtrelemeler ile bulunması sağlanıyor. Kurum aracılığıyla yalnızca Türkçe kitaplara değil, İngilizce yahut diğer dillerden çeviri yapılmaksızın, yurdumuzda yabancı dilde satışı süren kitaplara da yer veriliyor.

Kitapsepeti Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kitapsepeti müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kitapsepeti olarak en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Kitapsepeti ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kitapsepeti çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

Kitapsepeti Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 481 31 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Kitapsepeti çağrı merkezi numarasına 0212 481 31 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

İletişim Numarası : (0212) 481-31-11     (0212) 481-31-12

Faks Hattı : (0212) 481-31-10

E Posta Adresi : [email protected]

Adres : Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Yılanlı Ayazma Sok. No.8 – C Topkapı İSTANBUL, Zeytinburnu

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kitapsepeti iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Kitapsepeti sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kitapsepeti iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Kitapsepeti iletişim bilgileri, Kitapsepeti telefon no, Kitapsepeti irtibat tel, Kitapsepeti canlı destek, Kitapsepeti müşteri temsilcisi, Kitapsepeti şikayet hattı, Kitapsepeti müşteri hizmetleri numarası, Kitapsepeti çağrı merkezi numarası, Kitapsepeti iletişim numarası, Kitapsepeti çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu