Müşteri Hizmetleri

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hayatımızın aşağı yukarı her anında kitaplara ihtiyaç dikazz. Kimi zaman roman ve hikaye kitabı okuyup ufkumuzu geliştirir farklı dünyalara yolculuk yaparız kimi zaman ise meslek sahibi olabilmek, daha iyi bir seviyeye gelebilmek için ders kitaplarıyla vakit geçiririz. İnsanlar kitap satın alabilmek için önceleri sahaf sahaf dolaşıyorken günümüzde bu gelenek yerini e-ticaret sitelerine bıraktı. İnternetin yaşamımıza girmesiyle birlikte artık istediğimiz kitabı en uygun fiyatlarla satın alabilme olanağına sahip olduk. Bu doğrultuda birden çok kitap satışı yapan internet sitesi müşterilere hizmet vermeye başladı. Bu sitelerden bir kısmı başarıyı yakalarken bir kısmı ise rekabet ortamına ayak uyduramayıp farklı alanlara yöneldi. Başarıyı yakalayan sitelerden bazıları ise Türkiye’nin en iyi  kitap satış siteleri halini aldı. Bunlardan bir diğeride hiç kuşkusuz Kitapseç.

Kitapseç 2009 senesinden ibu yana online olarak kitap satış hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlarla ve güvenli ticaret sonucu oluşan müşteri tatminiyetiyle günümüzde sayılı kitap satışı yapan E-ticaret sitelerinden biri halini aldı. Kitapseç SSL sertifikası aracılığıyla online olarak sorunsuz biçimde ödeme olanağı sağlarken kapıda ödeme seçeneğiyle de kitapları müşterilere sorunsuz biçimde ulaştırabilmektedir. Bir çok alan ve farklı bölümde kitap satışı yapan Kitapseç aşağı yukarı aradığınız tüm kitapları bulabilme fırsatını size sağlamaktadır.

Kitapseç’in çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Kitapseç ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz poblemleri iletebilir ve çözüm için teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Kitapseç ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 555 65 52

Kitapseç Faks Numarası
0312 777 72 37

Kitapseç Mail Adresi
bilgi@kitapsec.com

Kitapseç Yazışma Adresi
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:6 Malıköy/Sincan/ANKARA

Arama Kelimeleri: kitapseç çağrı merkezi, kitapseç müşteri hizmetleri, kitapseç iletişim, kitapseç telefon numarası, kitapseç iritbat tel, kitapseç şikayetvar, kitapseç şikayet hattı, kitapseç kargom gelmedi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu